بیت‌ کوین

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا هر زمان که ارزش بیت‌ کوین ( BitCoin ) سقوط می‌کند، کل بازار توکن‌ها و کوین‌های موجود در بازار نیز دچار کاهش قیمت می‌شوند؟! وب سایت هکرمون Hackermoon در یکی از جدید‌ترین مقالات خود این موضوع را بررسی کرده است و متخصصان این وب سایت در آخر به این نتیجه رسیده‌اند که وضعیت بازار ارزهای دیجیتال به نوسانات بیت‌ کوین ( BitCoin ) وابسته است و این به دلیل نوع ارزش‌گذاری توکن‌های اصلی بازار کریپتو می‌باشد.

 طبق تحلیل صورت گرفته شده در وب سایت هکرمون Hackermoon، یکی از اصلی‌ترین مشکلات بازار کریپتو، سنجش ارزهای دیجیتال بر اساس قیمت روز بیت‌ کوین ( BitCoin ) است. به نحوی در بازار امروز ارزهای رمزپایه بیت‌ کوین ( BitCoin ) به عنوان پایه و اساس سنجش مابقی ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شده است که این موضوع می‌تواند برای این بازار در آینده مشکل‌ساز شود. در سه ماه اخیر که ارزش این ارز مادر به حداقل خود رسیده بود، میزان تبادلات صورت گرفته در شبکه‌های اتریوم ( Ethereum ) و ریپل ( XRP ) به شکل قابل توجهی بالا بود؛ اما به دلیل آنکه اصل و اساس سنجش بازار ارزهای دیجیتال بیت‌ کوین ( BitCoin ) در نظر گرفته شده است، ارزش این دو ارز رمزپایه نیز کاهش پیدا کرده است. از همین رو از نظر کارشناسان وب سایت هکرمون Hackermoon این یک مسئله بزرگ است و انتظار می‌رود در گذر زمان حل شود؛ زیرا بر اساس تحلیل متخصصان حوزه Fintech دولت‌ها ارزهای دیجیتال را می‌خواهند اما بیت‌ کوین ( BitCoin ) را نه! از همین رو راه مابقی ارزها از این توکن پرقدرت باید هر چه زودتر جدا شود! اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

588217 electronic hands holding bitcoin symbol

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.