فونتاس‌

عوامل زیادی در ارزش‌گذاری ارزهای دیجیتال نقش دارند که یکی از آن‌ فونتاس‌ها ( Fontas ) است. فونتاس ( Fontas ) در واقع به یک سرمایه گذار یا گروهی از سرمایه گذاران گفته می‌شود که با بهره‌گیری از پلتفرم‌های غیر متمرکز و به شکل مرموزانه در ارزش‌گذاری ارزهای دیجیتال تاثیر می‌گذارند. بسیاری از کارشناسان حوزه‌های اقتصادی این نظر را دارند که تمام نوسانات بازار بورس یا ارزهای دیجیتال تحت تاثیر فعالیت فونتاس‌ها (Fontas) است.

 اجازه دهید فونتاس ( Fontas ) را با یک مثال کوتاه توضیح دهیم. فرض کنید گروهی از سرمایه‌گذاران قصد دارند ارزش یک توکن را بالا ببرند، ابتدا سعی می‌کنند مطالب زیادی در مورد آن در وب سایت‌های مختلف منتشر کنند یا اخباری در مورد عرضه آن در خبرگذاری‌های مختلف انتشار دهند. پس از آنکه توجه عموم مردم را به توکن مورد نظر جلب کردند، بخش عمده آن را خریداری می‌کنند و به صورت تراکنش‌های کوچک بین هم رد و بدل می‌کنند تا میزان خرید و فروش توکن بالا برود. سپس با بهره‌گیری از متد‌های تبلیغاتی، مثل توییت زدن و یا استفاده از زبان سلبریتی‌ها، ارزش ارز مورد نظرشان را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهند. سپس شروع می‌کنند به فروش دارایی خود که از توکن مورد نظر بدست آورده‌اند، این عمل باعث می‌شود ارزش ارزی که خریداری کرده‌اند در زمان کوتاهی چند برابر شود و سود خوبی بدست بیاورند. در واقع به نظر می‌رسد بخش قابل توجهی از ارزش‌گذاری ارز‌های دیجیتال توسط فونتاس ( Fontas ) انجام می‌گردد؛ از همین رو برای اینکه بتوانید در حوزه ارزهای دیجیتال موفق باشید، همیشه باید حواسمان به زبان و رفتار سرمایه‎‌‌گذاران بزرگ باشد. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Capture

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.