ارز‌های دیجیتال

الگوی پرچم سه گوش ( Pennant Pattern ) یکی از متد‌های کاربردی در حوزه‌‌های اقتصادی از جمله حوزه ارزهای دیجیتال بشمار می‌رود که در آن سرمایه‌گذاران اصلی یک محصول با انتشار بخشی از کل تولید در بازار، رفتار محصول را در حوزه اقتصادی مربوطه می‌سنجند. این روش یکی از راه‌های متداول در بررسی پتانسیل ارزهای دیجیتال است؛ با این تفاوت که در حوزه کریپتو سرمایه‌گذاران و عرضه‌کنندگان با هم محصول را در بازار منتشر می‌کنند. 

 در الگوی پرچم سه گوش ( Pennant Pattern ) سرمایه‌گذاران اصلی یا همان به اصطلاح نهنگ‌ها در همکاری با سازنده ارز دیجیتال، ابتدا بخشی از توکن‌های تولید شده را وارد بازار می‌کنند. بعد از آن تمام موج‌های صعودی ( Bull ) و موج‌های نزولی ( Bear ) آن توکن را بررسی می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران واکنش‌های توکن را نسبت به نوسانات بازار بسنجند. پروسه استفاده از الگوی پرچم سه گوش ( Pennant Pattern ) حدودا 3 هفته طول می‌کشد و در آخر نمودار بررسی شده شبیه یک پرچم سه گوش شکل خواهد گرفت؛ این الگو به سرمایه‌گذاران و عرضه‌کنندگان اصلی مسیر نوسانات توکن را نشان خواهد داد و آن‌ها می‌توانند از این طریق میزان توکن تزریق شده در بازار را کنترل کنند. در نظر بگیرید از الگوی پرچم سه گوش ( Pennant Pattern ) فقط برای توکن‌ها استفاده می‌شود و کوین‌ها بر اساس رفتار شبکه اصلی کارشناسی می‌شوند. شما می‌توانید از طریق مقاله تفاوت کوین ( Coin ) و توکن ( Token ) با این اصطلاحات بیشتر آشنا شوید. 

pennants

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.