ارز‌های دیجیتال

روز گذشته در نشت خبری مجلس شورای اسلامی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس آقای محمدرضا پورابراهیمی در خصوص تشکیل کمیته‌های ضدتحریم در مجلس و تهیه بسته پیشنهادی برای مقابله با شرایط کنونی گفت و بر اساس اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد یکی از راه حل‌های ارائه شده در این کمیته، استفاده از ارزهای دیجیتال برای دور زدن تحریم‌ها است. این موضوع می‌تواند باعث گسترش این ارزها در معاملات داخل و خارج از کشور شود.

به نقل از خبرگذاری مهر؛ محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در اولین نشست تخصصی از سلسله جلسات کارشناسی با عنوان « بن بست نیست » این موضوع را بیان کرد که دولت و دستگاه‌های مربوطه باید بیش از پیش به تولیدات داخلی توجه کنند و یکی از این تولیدات می‌تواند ساخت اولین ارز ملی کشور باشد. پورابراهیمی در ادامه تاکید کرد که استفاده از ارز‌های مجازی می‌تواند به ما در دور زدن تحریم‌ها کمک بسیاری کند؛ اما اصلی‌ترین مسئله ما در برابر ارزهای دیجیتال، خروج ارز از کشور است. زیرا خرید ارزهای دیجیتال هزینه‌هایی به همراه دارد که تمام این هزینه‌ها باعث خروج ارز از کشور می‌شود؛ اما با این حال می‌توان استفاده از این ارزهای رمزپایه را به عنوان یک گزینه قابل قبول در نظر گرفت. از طرفی ساخت ارز دیجیتال ملی کمی زمان‌بر است و نمی‌توان تا وقتی که این ارز منتشر شود، دست روی دست گذاشت و کاری نکرد. از همین رو به نظر می‌رسد اگر کمیته ضد تحریم مجلس بخواهد استفاده از ارز‌های دیجیتال را تصویب کند، قطعا باید بر روی ارزهای خارجی تمرکز کرد. استفاده از این ارزهای مجازی در معاملات بین‌المللی ایران، ارزش این ارزها را می‌تواند تا دو برابر افزایش دهد؛ از همین رو به نظر می‌رسد ما در آستانه یک صعود در بازار کریپتو قرار داریم و باید خودمان را برایش آماده کنیم. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

1519324884 cryptoiran story

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.