ارز‌های دیجیتال

چندی پیش خبری منتشر شد مبتنی بر اینکه فیسبوک ( Facebook ) جلو تبلیغات پروژه‌های عرضه اولیه سکه ( ICO ) و تمام آگهی‌های حوزه ارز‌های دیجیتال را گرفته است؛ همانطور که می‌توان حدس زد این موضوع باعث افت قیمت ارز‌های رمزپایه شده بود. اما در آخرین خبرهای منتشر شده از سوی خبرگذاری کوین دسک ( CoinDesk ) این موضوع مطرح شده است که سیاست‌های فیسبوک در قبال ارز‌های دیجیتال تغییر کرده است و تبلیغات این حوزه دوباره در این شبکه اجتماعی رونق پیدا کرده است.

 تغییر سیاست فیسبوک ( Facebook ) در قبال ارز‌های رمزپایه، قطعا تاثیر مثبتی در بازارهای جهانی به همراه خواهد داشت. انتظار می‌رود در دو ماه آینده با رویکردد اتخاذ شده از سوی فیسبوک ( Facebook ) و دیگر شبکه‌های اجتماعی وابسته به این وب سایت بزرگ، شاهد رشد 6 الی 9 درصدی قیمت ارز‌های رمزپایه باشیم. زیرا هرچه تبلیغات و مطالب در مورد ارز‌های دیجیتال در فضا‌های مجازی بیشتر شود، میزان خرید و فروش این ارز‌ها نیز گشترش پیدا می‌کند؛ از همین رو به نظر می‌رسد ارز‌های مجازی در حال حاضر یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری است. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Facebook and Cryptocurrency are Friends Again 696x449

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.