ریپل

اگر از طرفداران حوزه ارز‌های دیجیتال و همچنین خوانندگان مطالب وبلاگ تخصصی وب سایت ماناپال باشید، حتما در مورد اهمیت و اعتبار ارز دیجیتالی ریپل ( XRP ) در سیستم‌های اقتصادی امروز با خبر هستید. ریپل ( XRP ) اولین بار در سال 2012 در بازار‌های جهانی عرضه شد و تا به امروز توانسته است بخش بسیار بزرگی از بازار کریپتو را در اختیار داشته باشد. این ارز دیجیتالی بوجود آمد تا پل ارتباطی بین فناوری بلاک‌چین ( BlockChain ) و بانک‌ها باشد و به این صورت معاملات ارز‌های دیجیتال را از طریق شبکه‌های بانکی آسان سازد.

 موسسه بین‌المللی ماناپال خود را متعهد به پیشرو بودن در ارائه خدمات ارزی می‌داند؛ از همین رو متخصصان و کارشناسان ما اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی خرید و فروش ارز‌های دیجیتال مانند ریپل ( XRP ) کرده‌اند. این روز‌ها به دلیل نوسانات اخیر بازار ارز و افزایش بهای دلار، خرید ارز‌های دیجیتال بخصوص ریپل ( XRP ) یک امر پرطرفدار به حساب می‌رود؛ اما برای بسیاری از خریداران و سرمایه‌گذاران این حوزه یک سوال پیش می‌آید و آن این است که در زمانی که بخواهیم ریپل ( XRP ) را بفروشم باید چه کار کنم؟ از آنجایی که رضایت مشتریان ما در اولویت قرار دارد، مجموعه تخصصی ماناپال خرید تمام ارز‌های دیجیتال پشتیبانی شده از سوی شرکت بخصوص  ریپل ( XRP ) را تضمین می‌کند. کافی است ابتدا اقدام به افتتاح یک حساب کاربری در وب سایت رسمی مجموعه بین‌المللی ماناپال کنید. پیشنهاد می‌کنم قبل از هرچیزی لینک وب سایت ماناپال را در بوکمارک مرورگر خود ذخیره کنید تا از با کلاهبرداری‌های اینترنتی در امان بمانید. بر روی گزینه " سفارش " در بالای صفحه کلیک کنید و بر روی گزینه " ثبت نام/ورود کلیک کنید. در اینجا شما می‌توانید اقدام به راه‌اندازی یک حساب کاربری کنید. پس از ساخت اکانت نوبت به دریافت تاییدیه می‌شود که تقریبا کمتر از 24 ساعت طول خواهد کشید. حال که اکانت شما تایید شده است، می‌توانید با بهره‌گیری از پنل کنترلی که برای شما ترتیب داده شده است، اقدام به خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال کنید. زمانی که شما  ریپل ( XRP ) یا ارز‌های دیگر را به ما می‌فروشید، مبلغ نقد شده فورا به حساب کاربری شما واریز می‌شود و بر اساس قوانین بانکی ایران بین یک تا دو روز طول خواهد کشید تا به حساب بانکی شما پول واریز شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

safest way to buy ripple xrp 300x300

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.