مونرو

مونرو ( Monero ) یک نوع ارز دیجیتال امن و غیر قابل ردیابی است که امروزه در بازار‌های معتبر جهانی در حال تبادل است. ویژگی منحصر به فرد مونرو ( Monero ) نسبت به دیگر ارز‌های مجازی مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) غیر قابل ردیابی کردن معاملات آن است. به طور کل رمزنگاری ارز دیجیتال مونرو ( Monero ) با مابقی ارز‌ها متفاوت است و همین موضوع باعث شده در چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته باشد.

بسیاری از طرفداران مطالب منتشر شده در وبلاگ تخصصی مجموعه ماناپال، این درخواست را مطرح کرده بودند که یک کیف پول دیجیتال برای ذخیره مونرو ( Monero ) معرفی کنیم؛ از همین رو قصد داریم در این نوشته کوتاه شما را با کیف پول تحت وب مای مونرو ( Mymonero ) آشنا کنیم.

mymonero1

برای اینکه بتوانید یک حساب کاربری در پلتفرم مای مونرو ( Mymonero ) داشته باشید، ابتدا وارد این لینک شده و گزینه Create An Account را انتخاب کنید. 

سپس در پایین صفحه بعد کلید خصوصی یا همان Private Login Key اکانت ساخته شده به شما نمایش داده خواهد شد. در نظر بگیرید که فقط با این کلید خصوصی قادر خواهید بود به حساب کاربریتان درسترسی پیدا کنید. Private Login Key را در محلی امن یادداشت یا کپی کنید و به هیچ وجه در اختیار کسی قرار ندهید. در فیلد مشخص شده کد کلید خصوصی خود را وارد کنید و روی I’ve Written down… کلید کنید.

 

 

 

 

mymonero2

سپس وارد کیف پولتان خواهید شد و قادر خواهید بود از طریق پنل کاربری که در اختیارتان قرار داده شده است، آدرس یا همان لیبل ( Label ) خود را برای دریافت مونرو مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی گزینه Send قادر خواهید بود اقدام به انتقال مونرو ( Monero ) به کیف پول دیگران کنید.

mymonero3

 

 

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.