اتریوم

همانطور که در مقالات پیشین توضیح دادیم، سال 2018 سال درخشندگی ارز‌های دیجیتال در حوزه‌های مختلف است و مثل پارسال دو ارز بیت‌ کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) بیش از مابقی ارز‌ها مورد توجه واقع شده‌اند. هر دو دلایل محکمی برای رشد و البته سقوط دارند و به شکلی سرمایه‌گذاران را کمی گیج کرده‌اند. از همین رو متخصصان ما با بررسی زمینه‌های پیشرفت این دو ارز مجازی، این امکان را فراهم ساخته‌اند که شما هوشمندانه‌تر در بازار ارز‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید.

 اگر از علاقه‌مندان به حوزه ارز‌های دیجیتال باشید و وبلاگ تخصصی وب سایت ماناپال را دنبال کرده باشید، در مورد اهمیت سرمایه‌گذاری در این حوزه با خبر هستید. بسیاری از کارشناسان و فعالان حوزه کریپتو ( Crypto ) معتقدند آینده این بازار در دستان اتریوم ( Ethereum ) است. آن‌ها این نظر را دارند که اتریوم ( Ethereum ) یک ارز رمزپایه با امکانات نامحدود است و آن هم به دلیل نوع پلتفرم بلاک چینی ( BlockChain ) هست که از آن استفاده می‌کند. در واقع اتریوم ( Ethereum ) قادر است برای هر تغییر جدید، یک لایه در شبکه خود باز کند که همین موضوع باعث می‌شود این ارز دیجیتال رمزپایه در آینده نه چندان دور از بیت کوین ( BitCoin ) جلو بزند و پادشاه این حوزه شود. از همین رو این روز‌ها بازار این ارز دیجیتالی گرم است و بسیاری از متخصصان سرمایه‌گذاری بر روی اتریوم ( Ethereum ) را به تازه واردان پیشنهاد می‌کنند.  بر اساس نظرات منتشر شده توسط وب سایت کوین دسک ( Coin Desk )، ارز دیجیتال اتریوم ( Ethereum ) با بهره‌گیری از فناوری قرارداد‌های هوشمند پلتفرم خود، توانسته است مشتریان جدیدی برای خود بدست بیاورد که اصلی‌ترین آن‎‌ها توسعه‌دهندگان بازی‌های آنلاین هستند. فناوری قرارداد‌های هوشمند این اجازه را به کاربران این بازی‌ها می‌دهد که قبل از شروع به بازی، بر اساس معیار‌هایشان قرارداد‌هایی منحصر به فرد و خصوصی تشکیل دهند و توسط اتریوم ( Ethereum ) بر اساس قوانین قرارداد، جایزه‌ها را پرداخت کنند؛ از همین سو به نظر می‌رسد اتریوم ( Ethereum ) سال پربار‌تری نسبت به سال 2017 داشته باشد.

اما از آلت کوین‌ها ( AltCoin ) بگذریم، هیچگاه نمی‌توان تاثیر بیت‌ کوین ( BitCoin ) را در بازار ارز‌های دیجیتال نادیده گرفت. در واقع بیت‌ کوین ( BitCoin ) به دلیل شکل و فرم غیر متمرکزی که دارد و همچنین به دلیل قدیمی بودن آن، امروزه در اقتصاد‌های کلان جهانی ریشه کرده است و کشور‌هایی همچون کره جنوبی، ژاپن و یا حتی آمریکا، بخشی از اقتصادشان به تاثیرات بیت‌ کوین ( BitCoin ) وابسته است. از همین رو بسیاری پیشبینی می‌کنند آینده می‌تواند در اختیار بیت‌ کوین ( BitCoin ) قرار گیرد؛ زیرا این همان ارزی است که همه جهان به آن اعتماد دارند و همه به دنبال استفاده از آن هستند. از همین رو بسیاری سرمایه‌گذاری بر روی بیت‌ کوین ( BitCoin ) را به تازه واردان در حوزه ارز‌های مجازی پیشنهاد می‌کنند.

Ethereum vs Bitcoin debate 800x478

اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.