Shopify

شاپی‌فای ( shopify ) یک پلتفرم آنلاین است که به شما این امکان را می‌دهد که کالاهای خود را در سراسر جهان به نمایش بگذارید و به راحتی و در کمترین زمان ممکن مشتریان خود را از سراسر وب پیدا کنید. شاپی‌فای ( shopify ) یک شرکت کانادایی است که در سال 2004 برای اولین بار تاسیس شد؛ البته آن زمان این وب سایت فقط برای فروش اسکیت برد و وسایل اسکی طراحی شده بود اما با گذشت زمان افزایش کاربران شاپی‌فای ( shopify ) این شرکت پلتفرم فروش خود را گسترش داد.

کار با شاپی‌فای ( shopify ) بسیار راحت است. ابتدا وارد وب سایت www.shopify.com شوید و ایمیل خود را در تولبار بالا قرار دهید و دکمه Get Started را انتخاب کنید. پس از آن ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که حاولی قوانین کلی این شرکت کانادایی است. وب سایت شاپی‌فای ( shopify ) برای کاربران تازه وارد 14 روز رایگان در نظر گرفته است که شما در این دو هفته می‌توانید با فضای کلی این وب سایت آشنا شوید. بعد از 14 روز نیز قار خواهید بود با بهره‌گیری از خدمات ارزی مجموعه بین‌المللی ماناپال اقدام به پرداخت حق اشتراک خود کنید. شما می‌توانید عکس و مشخصات کالاهای تولیدی خود را در پنل کاربری خود قرار دهید و کتگوری مناسب را برای آن انتخاب کنید. سپس شاپی‌فای ( shopify ) چند لینک در اختیار شما قرار می‌دهد که قادر خواهید بود با بهره‌گیری از آن در سراسر وب و در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک ( FaceBook ) یا پینترست ( Pintrest ) کالای خود را بفروش بگذارید. مشخصات کردیت کارت خود را که از وب سایت ماناپال گرفته‌اید در قسمت مالی پنل کاربری خود قرار دهید تا هر کالایی که خریداری می‌شود، سریعا پول آن به حساب شما واریز شود. اگر می‌خواهید بدون بهره‌گیری از سرویس‌های غیررایگان شاپی‌فای ( shopify ) از پلتفرم پرداخت این وب سایت استفاده کنید، می‌توانید اقدام به بهره‌گیری از سرویس کمسیون شاپی‌فای ( shopify ) کنید. این سرویس بابت هر پرداخت 10 تا 20 درصد کمسیون دریافت می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

photo 2018 06 22 20 13 55

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.