coinpayments

کوین پیمنت ( coinpayments ) یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین کیف پول‌های تحت وب است که تقریبا از تمام ارز‌های دیجیتال معتبر جهان پشتیبانی می‌کند. کوین پیمنت ( coinpayments ) یک پلتفرم جامع و کامل را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؛ به شکلی که شما با بهره‌گیری از این کیف پول دیجیتالی دیگر به هیچ ابزاری برای فعالیت در حوزه کریپتوکرنسی نیاز نخواهید داشت. در این نوشته کوتاه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه کیف پول کوین پیمنت ( coinpayments ) خود را راه‌اندازی کنید.

 بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی کوین پیمنت ( coinpayments )، این کیف پول دیجیتالی بیش از 620 آلت کوین ( AltCoin ) را پشتیبانی می‌کند که این امر برتری اصلی این کیف پول به حساب می‌رود. از طرفی این کیف پول تحت وب، با بهره‌گیری از پلتفرم جدیدی به نام GAP600 این امکان را فراهم ساخته است که کاربران این وب سایت سریع‌تر از گذشته بیت‌ کوین ( BitCoin ) منتقل کنند. 
برای باز کردن حساب کاربری در این کیف پول دیجیتالی ابتدا به وب سایت www.coinpayments.net مراجعه کنید و آن را به بوکمارک مرورگرتان اضافه کنید تا اشتباهی به وب سایت‌های مشابه و جعلی مراجعه نکنید. روی دکمه آبی Get Started کلیک کنید تا وارد بخش ثبت نام شوید. مشخصات خود را با دقت وارد کنید و در نظر بگیرید شما برای هر بار دسترسی به حسابتان نیاز به تایید ایمیل از طریق کد ارسال شده دارید، پس آدرس ایمیلی را قرار دهید که به آن دسترسی کامل دارید. در نظر بگیرید به دلیل وضع تحریم‌ها و اینکه وب سایت نمی‌تواند برای شما SMS بفرستد، حتما تیک گزینه  CoinPayments to send me emails را روشن کنید. 

photo 2018 06 22 20 13 55


پس از پر کردن تمام فیلد‌های مورد نظر، ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن باید حویت خود را تایید کنید. پس از آن می‌توانید به راحتی وارد پنل کاربری خود شده و اقدام به خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال کنید. بر روی گزینه Your Wallet کلیک کنید تا به پنل انتقال و دریافت ارز دسترسی پیدا کنید. با بهره‌گیری از دکمه Option در سمت راست هر ارز، قادر خواهید بود به امکانات کیف پولتان دست یابید. Deposit گزینه‌ای است که می‌توانید با استفاده از آن ارز دریافت کنید و با کلیک بر روی Send ارز را به کیف پول دیگری انتقال دهید. همچنین با بهره‌گیری از تولبار کنار عبارت Value می‌توانید ارزش ارز‌ها را بر اساس شاخص‌های مورد نظرتان بررسی کنید. در نهایت می‌توانید با کلیک بر روی transaction history به تمام گزارشات مربوط به حساب خود دسترسی پیدا کنید. 

اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.