ریپل

ریپل ( XRP ) یکی از ارزان‌ترین ارز‌های دیجیتال موجود در بازار‌های جهانی است که به شکل قابل توجهی مورد حمایت نهاد‌های مالی بزرگ اروپایی قرار گرفته است که این امر باعث شده هر توکن ریپل ( XRP ) در طی 3 سال از 3 سنت به نزدیک 1 دلار افزایش قیمت داشته باشد. ریپل ( XRP ) اولین بار در سال 2012 در بازار‌های جهانی عرضه شد و تا به امروز توانسته است بخش بسیار بزرگی از بازار کریپتو را در اختیار داشته باشد. این ارز دیجیتالی بوجود آمد تا پل ارتباطی بین فناوری بلاک‌چین ( BlockChain ) و بانک‌ها باشد و به این صورت معاملات ارز‌های دیجیتال را از طریق شبکه‌های بانکی آسان سازد.

 مجموعه بین‌المللی ماناپال با در نظر گرفتن نیاز جامعه ایران برای استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری جهانی، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال کرده است که یکی از این ارز‌های ریپل ( XRP ) می‌باشد. با توجه به وضعیت خرید و فروش دلار در کشور و محدودیت‌های اعمال شده، ریپل ( XRP ) یک جایگزین بسیار عالی برای دلار می‌تواند باشد که افراد قادرند با بهره‌گیری از آن اقدام به انتقال ارز بیشتری به خارج از کشور کنند. کافی است ابتدا در وب سایت رسمی ماناپال ثبت نام کنید و پس از انجام پروسه تایید هویت، اقدام به خرید ریپل ( XRP ) کنید. خوشبختانه کیف پول‌های متعددی از موجودی ریپل ( XRP ) شما پشتیبانی می‌کنند، کیف پول‌هایی همچون Ripple Wallet، کوین پیمنت ( CoinPayment ) و بایننس ( Binance ) از جمله کیف پول‌های دیجیتالی هستند که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها اقدام به ذخیره کردن موجودی ریپل ( XRP ) خود کنید.  در حال حاضر بانک‌های انگلیسی، ژاپنی و عربستانی در حال استفاده از نسخه آزمایش پلتفرم جامع ریپل ( Ripple ) هستند. بر اساس پلتفرم منتشر شده از سوی این شرکت آمریکایی، دیگر بانک‌ها برای ارتباط با هم نیازی به سوئیفت ( Swift ) ندارند و می‌توانند به راحتی و با رد و بدل کردن ریپل ( XRP ) با هم در ارتباط باشند. از همین رو این امکان وجود دارد که ریپل ( XRP ) در آینده فقط در دسترس موسسات مالی و بانک‌ها قرار گیرد و از حالت عمومی خارج شود و این امر به شکل قابل توجهی باعث افزایش قیمت این ارز خواهد شد.  اگر شما هم علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه ارز‌های دیجیتال و خرید ریپل ( XRP ) هستید، می‌توانید از طریق پنل کاربری خود در وب سایت تخصصی ماناپال اقدام به خرید ارز‌های دیجیتال معتبر کنید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در طول مسیر خرید و فروش ارز مورد نظرتان به شما مشاوره لازم را ارائه دهند.

safest way to buy ripple xrp 300x300

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.