لایت‌ کوین

 لایت‌ کوین ( LiteCoin ) یا به اختصار LTC یکی از ارز‌های دیجیتال رایج در بازار‌های جهانی است که در سال 2011 برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت. لایت‌ کوین ( LiteCoin ) معروف‌‌ترین و البته محبوب‌ترین فورک بیت‌ کوین ( BitCoin ) به حساب می‌رود که قیمت به مراتب ارزان‌تری در بازار ارز‌های دیجیتال دارد. متخصصان حوزه فینتک ( Fintech ) معتقدند اگر بیت‌ کوین ( BitCoin ) را طلا در نظر بگیریم قطعا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) را باید نقره معرفی کنیم و همواره این ارز برایمان با ارزش است.

 لایت‌ کوین ( LiteCoin ) در یک سال اخیر فراز و نشیب‌های فروانی داشته و بسیاری توانسته‌اند از طریق سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتالی، پول خوبی در این حوزه بدست بیاورند. اما این ارز مجازی همیشه کمی گنگ بوده است و رفتاری متفاوت در برابر نوسانات نشان داده است؛ از همین رو متخصصان ما روزانه با سوالات متفاوتی در خصوص نحوه خرید و فروش لایت‌ کوین ( LiteCoin ) مواجه می‌شوند.اولین موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که لایت‌ کوین ( LiteCoin ) یکی از اصلی‌ترین فورک‎‌های بیت‌ کوین ( BitCoin ) است؛ از همین رو همیشه نوسانات بیت‌ کوین ( BitCoin ) بر روی این ارز دیجیتالی نیز تاثیر خواهد گذاشت. نکته بعدی که باید بدانید این است که لایت‌ کوین ( LiteCoin ) به شکلی جایگزینی برای بیت‌ کوین ( BitCoin ) به حساب می‌رود؛ همانطور که می‌دانید تا به امروز بیش از 17 میلیون بیت‌ کوین ( BitCoin ) استخراج شده است و فقط حدود 4 میلیون توکن دیگر مانده است. از همین رو بسیاری بهترین جایگزین بیت‌ کوین ( BitCoin ) را لایت‌ کوین ( LiteCoin ) می‌دانند. بر اساس اطلاعاتی که داده شد و همچنین نتیجه‎‌ای که از نوسانات بازار می‌توان گرفت، لایت‌ کوین ( LiteCoin ) ارزی از که به احتمال زیاد در دو سال آینده به شدت رشد کند؛ از همین رو مناسب کسانی می‌باشد که قصد سرمایه‌گذاری طولانی مدت را در حوزه ارز‌های دیجیتال دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی خرید لایت‌ کوین ( LiteCoin ) با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

960x0

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.