ارز‌های دیجیتال

برای موفقیت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، می‌بایست دانش خودمان را در زمینه مورد نظرمان افزایش بدهیم؛ از همین رو برای موفقیت در بازار ارز‌های دیجیتال باید بتوانیم اصول اولیه این حوزه را یاد بگیریم تا در معاملاتمان هوشمندانه‌تر عمل کنیم. یکی از اصول اولیه موفقیت در حوزه ارز‌های دیجیتال، اصل انتظار است که به شما می‌گوید در این حوزه هیچ‌گاه عجله نکنید و همیشه با حوصله و آگاهانه خرید و فروش کنید. این اصل زمانی بیشتر اهمیت پیدا می‌کند که بازار ارز متلاطم باشد!

 اگر به حوزه ارز‌های دیجیتال علاقه‌مند باشید، حتما از نوسانات اخیر بازار این ارز‌ها با خبر هستید. زمانی که نوسانات شدید بخصوص موج‌های خرسی ( نزولی ) در بازار شکل می‌گیرد، حسی به نام FOMO در بازار جریان پیدا می‌کند که این در واقع یک حس ترس از دست دادن است و افراد برای اینکه دچار ضرر بیشتر نشوند به سرعت ارز‌های خود را می‌فروشند. اما یک مسئله است که باید به آن توجه کرد، زمانی که شما ارز‌ها را می‌فروشید، در واقع این ارز‌ها به کس دیگری انتقال پیدا کرده است و از بین نرفته‌اند از همین رو با فروش این ارز‌ها در واقع کسانی که خریدار هستند قدرت کنترل بازار را در دست می‌گیرند که این موضوع سبب می‌شود وضعیت نوسانات بازار به صورت متمرکز تغییر کند. همین چند وقت پیش موج کاهشی جدیدی در بازار شکل گرفت که این موضوع سبب شد بسیاری ارز‌های خود را زیر قیمت به صرافی‌ها بفروشند؛ اما مشاهده کردیم که در کمتر از یک ماه وضعیت برعکس شد و موج گاوی ( صعودی ) بازار را فرا گرفت. پس اگر ارزی خریداری می‌کنید، هیچگاه به فکر فروش آن بر اساس احساسات درونیان نباشید و همیشه عاقلانه و آگاهانه قدم بردارید. تمام جوانب را در نظر بگیرید، اخبار و مطالب مهم را به صورت روزانه مطالعه کنید و این سوال را از خودتان بپرسید که آیا برای موج کاهشی که بوجود آمده است دلیل قانع کننده‌ای وجود دارد؟ این سوال به شما اجازه می‌دهد بازار را بر اساس اصول و قواعد خودش آنالیز کنید نه از روی احساسات! اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

1 OaqgnQ4Oe8CH7WmIehj ZA

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.