ارز‌های دیجیتال

شاید یکی از عمومی‌‎ترین سوالاتی که از کارشناسان ماناپال در خصوص خرید ارز‌های دیجیتال پرسیده می‌شود، این است که چه زمان برای خرید این ارز‌ها مناسب‌تر است؟ یا اینکه آیا برای خرید ارزهای دیجیتال دیر نشده است؟  این دست سوالات همیشه برای مخاطبان ما وجود داشته است؛ از همین رو امروز در این مقاله کوتاه قصد داریم به شما استراتژی معرفی کنیم که همیشه بر پایه آن بتوانید در حوزه ارز‌های دیجیتال به سود مورد نظرتان برسید.

کارشناسان ماناپال با بررسی نظرات متخصصان حوزه ارز‌های دیجیتال، به این نتیجه رسیده‌اند که بهترین روش برای بدست آوردن سود در این حوزه استراتژی Holder یا نگهدارنده است. بر اساس این استراتژی شما ارز دیجیتالی را خرید می‌کنید که به پایین‌ترین پیک قیمتی خود نزدیک است. در نظر بگیرید که هر ارز رمزپایه دو پیک دارد ( در یک بازه زمانی ) یک پیک بالا و یک پیک پایین؛ در پیک بالا ارز مورد نظر شما در بیشتری سطح ارزشی خود قرار دارد و می‌دانید که قیمت آن به دلایل محکم بالا رفته است. پیک پایین بلعکس پیک بالا است و ارز مجازی که شما بر روی آن مطالعه کرده‌اید با در نظر گرفتن اخبار و حواشی روز در پایین‌ترین حد قیمتی خود قرار دارد. قطعا خرید در پیک پایین و فروش در پیک بالا بهترین اتفاقی می‌تواند باشد که برای یک Holder یا نگهدارنده ارز‌های دیجیتال بیفتد.

اما چگونه پیک پایین و پیک بالا را تشخیص دهیم؟

مهم‌ترین چیزی که برای تشخیص پیک پایین و بالا نیاز دارید، بررسی روزانه وضعیت نوسانات ارز‌های دیجیتال است. در نظر اگر زمانی که ارزی در این حوزه به شدت کاهش پیدا کرد و دلیل قانع کننده‌ای برای آن وجود نداشت، این پایین‌ترین پیک آن ارز به حساب می‌رود زیرا سریعا از این حالت خارج شده و به قیمت قبل باز خواهد گشت؛ پس بهترین زمان برای خرید ارز‌های دیجیتال وقتی است که بازار در شک یک خبر قرار دارد و قیمت تمام ارز‌ها سقوط می‌کند. بالاترین پیک نیز به همین شکل قابل تشخیص است؛ زمانی که ارزش بازار ارز‌های رمزپایه به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند بدون آنکه دلیل محکمی پشتش باشد، این یعنی که بازار دچار حباب شده است و قیمت ارز‌ها سریعا کاهش پیدا خواهد کرد. از همین رو بهتر است به سرعت ارزی که دارید را در آن زمان بفروشید. اگر شما هم علاقه‌مند به این حوزه هستید و دوست دارید همگام با تمام دنیا اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنید، می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال در این زمینه استفاده کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

sell bitcoin

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.