بیت کوین

این روز‌ها تب ارز‌های دیجیتال خیلی داغ است و افراد زیادی از سراسر جهان در این حوزه فعالیت می‌کنند. در ایران نیز مانند بسیاری از کشور‌های دیگر افراد مختلفی در این حوزه سرمایه‌گذاری کرده‌اند و بسیاری نیز سود خوبی از این حوزه بدست آورده‌اند. اما شاید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های فعالان ایرانی که اقدام به خرید بیت‌ کوین ( BitCoin ) کرده‌اند، نحوه فروش و نقد کردن آن باشد. از همین رو مجموعه ماناپال این امکان را فراهم ساخته است که بیت‌ کوین ( BitCoin ) شما به صورت آنی نقد شود.

 موسسه بین‌المللی ماناپال خود را متعهد به پیشرو بودن در ارائه خدمات ارزی می‌داند؛ از همین رو متخصصان و کارشناسان ما اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی خرید و فروش ارز‌های دیجیتال مانند بیت‌ کوین ( BitCoin ) کرده‌اند. این روز‌ها به دلیل نوسانات اخیر بازار ارز و افزایش بهای دلار، خرید ارز‌های دیجیتال بخصوص بیت‌ کوین ( BitCoin ) یک امر پرطرفدار به حساب می‌رود؛ اما برای بسیاری از خریداران و سرمایه‌گذاران این حوزه یک سوال پیش می‌آید و آن این است که در زمانی که بخواهیم بیت‌ کوین ( BitCoin ) را بفروشم باید چه کار کنم؟ از آنجایی که رضایت مشتریان ما در اولویت قرار دارد، مجموعه تخصصی ماناپال خرید تمام ارز‌های دیجیتال پشتیبانی شده از سوی شرکت بخصوص بیت‌ کوین ( BitCoin ) را تضمین می‌کند. کافی است ابتدا اقدام به افتتاح یک حساب کاربری در وب سایت رسمی مجموعه بین‌المللی ماناپال کنید. پیشنهاد می‌کنم قبل از هرچیزی لینک وب سایت ماناپال را در بوکمارک مرورگر خود ذخیره کنید تا از با کلاهبرداری‌های اینترنتی در امان بمانید. بر روی گزینه " سفارش " در بالای صفحه کلیک کنید و بر روی گزینه " ثبت نام/ورود  کلیک کنید. در اینجا شما می‌توانید اقدام به راه‌اندازی یک حساب کاربری کنید. پس از ساخت اکانت نوبت به دریافت تاییدیه می‌شود که تقریبا کمتر از 24 ساعت طول خواهد کشید. حال که اکانت شما تایید شده است، می‌توانید با بهره‌گیری از پنل کنترلی که برای شما ترتیب داده شده است، اقدام به خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال کنید. زمانی که شما بیت‌ کوین ( BitCoin ) یا ارز‌های دیگر را به ما می‌فروشید، مبلغ نقد شده فورا به حساب کاربری شما واریز می‌شود و بر اساس قوانین بانکی ایران بین یک تا دو روز طول خواهد کشید تا به حساب بانکی شما پول واریز شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

sell bitcoin

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.