یانکی

مجله یانکی ( Yankee ) یکی از محبوب‌ترین مجلاتی است که بر پایه تصاویری تولید می‌شود که عکاسان آماتور و حرفه‌ای از سراسر جهان برای این شرکت می‌فرستند. مجله یانکی ( Yankee ) از سال 1934 شروع بکار کرده است و تا به امروز محصولاتش را به بیش از 50 کشور جهان از جمله ایران ارسال کرده است. عمده‌ترین تفاوت مجله یانکی ( Yankee ) با دیگر مجلات، استفاده از فریم‌های بزرگ برای نشان دادن تصاویر عکاسان است و این موضوع سبب شده است که سالانه افراد زیادی به مخاطبان این نشریه اضافه شود.

 مجله یانکی ( Yankee ) یک نشریه آمریکایی است که برای چاپ محصولاتش در سال بیش از 1000 عکس استفاده می‌کند؛ این موضوع باعث شده است که فروش عکس یانکی ( Yankee ) یکی از راه‌های کسب درآمد برای عکاسان در سراسر جهان به حساب رود. به طور میانگین یانکی ( Yankee ) به ازای هر عکس 25 دلار پرداخت می‌کند؛ البته این شرکت آمریکایی سالانه مسابقاتی را برای انتخاب عکس‌های برگزیده اجرا می‌کند که در آن به 10 عکس برتر ارسال شده از سوی عکاسان جوایز نقدی پرداخت می‌شود. برای ارسال عکس به این  مجله یانکی ( Yankee ) و کسب در آمد از پلتفرم درآمدزایی این نشریه، ابتدا روی این لینک کلیک کنید و تمام قوانین و استاندارد‌های مربوط به ارسال عکس را مشاهده کنید. در نظر بگیرید یکی از قوانین سخت‌گیرانه این شرکت مربوط به کپی رایت عکس‌ها است؛ اگر شما عکسی را که برای خودتان ارسال کنید، این کمپانی اکانت شما را بن می‌کند. در وب سایت این نشریه ثبت نام کنید و مشخصات حساب بانکی خود را در قسمت مربوطه وارد کنید؛ سپس عکس‌های خود را به همراه مشخصات اکانت کاربری و همچنین توضیحات مربوط به عکس‌ها را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید. شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تخصصی مجموعه بین‌المللی ماناپال، اقدام به راه‌اندازی یک حساب پی‌پال (PayPal ) یا خرید یک کارت قابل شارژ مسترکارت ( Debit MasterCard ) کنید و به راحتی مشخصات مالی خود را در وب سایت یانکی ( Yankee ) وارد نمایید. از طرفی شما می‌توانید برای نقد کردن درآمد‌های ارزیتان روی سرویس‌های ما حساب باز کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

1toyotalandcruiser

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.