پایونیر

زمانی که به وب سایت پایونیر ( Payoneer ) برای ثبت نام مراجعه می‌کنید، به دو گزینه individual و company برخواهید خورد که در واقع نوع حساب شما را نشان می‌دهند. با توجه به درخواست‌های مکرر شما عزیزان، مجموعه ماناپال اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص افتتاح حساب پایونیر ( Payoneer ) کرده است. همانطور که در مقالات پیشین گفتیم، پایونیر ( Payoneer ) به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های مسترکارت ( MasterCard ) فعالیت می‌کند و همین موضوع باعث گسترش آن در سراسر جهان شده است.

 حساب پایونیر ( Payoneer ) ایندیویژوال ( individual ) یا شخصی

این حساب پرکاربردترین نوع حساب‌های ارائه شده توسط کمپانی پایونیر ( Payoneer ) است. حساب شخصی در واقع بر پایه اطلاعات یک شخص حقیقی عرضه می‌شود و قابلیت‌های عمومی یک حساب بین‌المللی را دارا است. از طرفی شما از طریق استفاده از کارت‌های اعتباری پایونیر ( Payoneer ) قادر خواهید بود هزینه تراکنش‌های روزمره خود را به شکل قابل توجهی کاهش دهید. در واقع شرکت پایونیر ( Payoneer ) با بسیاری از وب سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین قرارداد‌هایی را امضا کرده است که بر اساس آن کاربران این وب سایت‌ها و فروشگاه‌ها، مجاز هستند بدون پرداخت کمسیون تراکنش از پلتفرم فروشگاهی آن‌ها خرید کنند. به عنوان مثال اگر شما یک طراح و فریلنسر هستید، می‌توانید با بهره‌گیری از یک حساب ایندیویژوال ( individual ) یا شخصی در وب سایت  پایونیر ( Payoneer )، بدون هزینه تراکنش از وب سایت‌های 99Design، Freelancer.com و بسیاری از وب سایت‌های دیگر درآمد کسب کنید.

حساب پایونیر ( Payoneer ) کمپانی ( company )

این حساب ضمن اینکه خصوصیات عمومی یک حساب بین‌المللی را دارد، امکانات اضافی همچون پرداخت‌های دسته جمعی ( Mass Payouts ) را نیز در برمی‌گیرد. از همین رو صاحبان شرکت‌ها می‌توانند برای پرداخت حقوق ماهانه کارمندانشان از این نوع حساب‌ استفاده کنند. از طرفی پایونیر ( Payoneer ) این امکان را فراهم ساخته است که هزینه تراکنش بین دو کمپانی که از حساب‌های این شرکت استفاده می‌کنند به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند. در واقع مشتریان اصلی حساب کمپانی یا تجاری پایونیر ( Payoneer ) صاحبان شرکت‌ها هستند؛ زیرا این کمپانی سرویس‌هایی در خصوص ایجاد فضاهای B2B دارد که تجار و بازرگانان می‌توانند از طریق آن با هم در ارتباط باشند و دارایی هم را برای انجام معاملات بسنجند.
پایونیر ( Payoneer ) هم مانند دیگر سرویس‌های دیجیتال بین‌المللی حوزه پرداخت، کشور ایران را تحریم کرده است ولی اگر قصد دارید یک حساب پایونیر ( Payoneer ) داشته باشید، می‌توانید از خدمات ماناپال استفاده کنید و با بهره‌گیری از سرویس‌های مسترکارت ( MasterCard ) ارائه شده توسط مجموعه ماناپال، یک حساب پایونیر ( Payoneer ) برای خود تشکیل دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از سرویس‌های ارزی ما با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید.

How To Sing Up For Payoneer Card and Get 25 Bonus 2

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.