گرام

ارز دیجیتال تلگرام ( TON ) که به گرام ( Gram ) معروف است، امروزه سرتیتر تمام خبرگذاری‌های فعال در حوزه ارز‌های دیجیتال است. بر اساس داده‌های منتشر شده ارز دیجیتال گرام ( Gram ) تا به امروز نزدیک به 1.7 میلیارد دلار سرمایه از دعوت‌نامه‌های خصوصی کسب کرده است و این موضوع باعث شده است که این ارز رمزپایه به با ارزش‌ترین پروژه سرمایه‌گذاری در حال حاضر جهان تبدیل شود. بسیاری معتقدند ورود گرام ( Gram ) به بازار‌ها، می‌تواند باعث کنار رفتن بیت‌ کوین ( BitCoin ) از صدرنشینی در بازار ارز‌های دیجیتال شود.

 همانطور که در مقالات گذشته توضیح دادیم، پروژه ایجاد پلتفرم TON یا Telegram Open Nework (شبکه آزاد تلگرام) تا به امروز نزدیک به 1.7 میلیارد دلار سرمایه کسب کرده است؛ جالب اینجاست که این میزان از سرمایه فقط از فروش‌های خصوصی بدست آمده است و پیشبینی می‌شود تا زمان انتشار توکن گرام ( Gram ) در بازار‌های جهانی، تلگرام بتواند بیش از 3 میلیارد دلار سرمایه برای عرضه اولیه سکه ( ICO ) خود بدست بیاورد. بسیاری از کارشناسان حوزه فینتک ( Fintech )، معتقدند ارز دیجیتال گرام ( Gram ) قادر است به با ارزش‌ترین توکن حوزه کریپتو ( Crypto ) تبدیل شود و بیت‌ کوین ( BitCoin ) از صدرنشینی در بازار‌های جهانی کنار بزند. این به معنای آن است که ارز دیجیتال گرام ( Gram ) پتانسیل این را دارد که به گران‌ترین و معتبر‌ترین ارز مجازی تاریخ تبدیل شود و بر اساس داده‌های منتشر شده این موضوع به هیچ‌وجه غیر قابل انکار نیست. این آلت‌کوین ( AltCoin ) در صورت ورود قابلیت رقابت با بیت‌ کوین ( BitCoin ) را دارد و تقریبا ارز‌های مجازی دیگر همچون اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) نمی‌‌توانند رقیب خوبی برای آن باشند. در این حالت دو سناریو وجود دارد؛ یکی اینکه ارز دیجیتال گرام ( Gram ) متضاد با مابقی ارز‌های مجازی فعالیت کند و دیگری اینکه همسو با بقیه برای رشد این حوزه در جوامع اخیر تلاش کند. در حالت اول با رشد توکن گرام ( Gram ) در بازار‌های جهانی شاهد کاهش ارزش بیت‌ کوین ( BitCoin ) و دیگر ارز‌ها خواهیم بود؛ این سناریو می‌تواند بسیار خطرساز باشد و بازار ارز‌های دیجیتال را تک قطبی کند. این حالت زمانی رخ خواهد داد که سرمایه‌گذاران حوزه ارز‌های مجازی، توکن‌های خود را بفروشند تا گرام ( Gram ) خریداری کنند. سناریو دوم، یعنی همسویی ارز دیجیتال تلگرام با مابقی ارز‌های مجازی، زمانی رخ می‌دهد که عرضه اولیه سکه ( ICO ) در چند مرحله انجام شود تا افراد نتوانند تمام دارایی خود را روی این توکن سرمایه‌گذاری کنند. شما در خصوص آینده پلتفرم TON یا Telegram Open Nework (شبکه آزاد تلگرام) در بازار‌های جهانی چه فکری می‌کنید؟ اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

telegram ico

 

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.