در حالی که چند روز پیش ارزش هر بیت‌ کوین ( BitCoin ) به زیر 6 هزار دلار رسیده بود، امروز ( 25 فروردین 1397 ) هر بیت‌ کوین ( BitCoin ) بیش از 8 هزار دلار معامله می‌شود. بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان از جمله نهاد سرمایه گذاری Pantera Capital Management، زمستان ارز‌های دیجیتال تمام شده است و از این به بعد شاهد رشد این ارز‌ها در بازار‌های جهانی خواهیم بود؛ بر اساس داده‌های منتشر شده توسط موسسه پنترا کپیتال ( Pantera Capital ) دنیا به قانونمندسازی ارز‌های دیجیتال عادت کرده است!

 حدود دو ماه پیش بود که با انتشار اخبار در خصوص قانونمندسازی معاملات ارز‌های دیجیتال در کشور‌های مختلف، ارزش این ارز‌ها به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرد؛ به طوری که ارزش هر ریپل ( XRP ) به زیر 50 سنت و هر بیت‌ کوین ( BitCoin ) به زیر 6 هزار دلار رسیده بود. تقریبا تمام ارز‌های دیجیتال در این دو ماه اخیر، تحت تاثیر موج‌های نزولی یا همان خرسی قرار گرفته بودند و به نوعی زمستان ارز‌های دیجیتال شکل گرفته بود. اما به نظر می‌رسد این وضعیت برای ارز‌های دیجیتال به پایان رسیده است و از روز 12 آپریل به طور مداوم موج صعودی بر روی بازار ارز‌های رمزپایه حاکم است. از طرفی کارشناسان موسسه پنترا کپیتال ( Pantera Capital ) با انتشار داده‌‍‌هایی، این نظر را دارند که تا پایان سال 2018 ارزش هر بیت‌ کوین ( BitCoin ) به بیش از 20 هزار دلار خواهد رسید و رکورد قبلی خود را می‌شکند. از سوی دیگر تعدادی از سرمایه گذاران و سهام داران بزرگ وال استریت ( Wall Street )، از جمله خانواده راکفلر ( Rockefeller family )، به حوزه ارزهای دیجیتال وارد شده‌اند؛ این موضوع توانسته است موج صعودی حاکم بر بازار ارز‌های مجازی را قدرت بخشد و سرعت انتشار این ارز‌ها را بالا ببرد. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

1450 Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy80MTM5YjcwOGZjNzUxMmQ3MGUyMWE1M2VkZTQ0MjRmMi5qcGc

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.