TON

پای ارز دیجیتال تلگرام ( TON ) به خانه ملت باز شد! نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی تهدیدات شبکه پیام رسان تلگرام با حضور وزیر ارتباطات آقای محمدجواد آذری جهرمی و دبیر شورای عالی فضای مجازی خبر داد. بر اساس خبر‌های منتشر شده، حسن حسینی‌ شاهرودی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی، برگزار کننده این جلسه بوده است. بر اساس نظر او انتشار ارز دیجیتال تلگرام ( TON )، می‌تواند به وضعیت پول ملی لطمه بزرگی بزند.

 بر اساس نظر حسن حسینی‌ شاهرودی، پیام‌رسان تلگرام نه تنها حد و مرزها و حدود آزادی بیان را رعایت نمی‌کند، بلکه با نقض قوانین بین‌المللی موجب به هم‌ریختگی اوضاع در داخل کشور شده است. همچنین ایشان در خصوص تذکر‌های کمیسیون اقتصادی مجلس به مدیران تلگرام گفت. از نظر ایشان، هر چه زودتر باید جلوی تلگرام را گرفت، در غیر این صورت ممکن است با انتشار ارز دیجیتال این پیام‌رسان ( TON )، قدرت و نفوذ تلگرام در کشور بیشتر هم شود و موجب بهم‌ریختگی وضعیت کنونی جامعه شود. بر اساس گفته ایشان کانال‌های ضد انقلاب و معاند نظام اسلامی که در این پیام‌رسان فعالیت می‌کنند، عامل اصلی نابسامانی‌های دی ماه 1396 در کشور بوده‌اند و اگر جلوی آن‌ها گرفته نشود، ممکن است فتنه جدیدی را شروع کنند. 
 تاکنون جمعا بیش از 1.7 میلیارد دلار در پیش فروش خصوصی توکن‌های ارز دیجیتال تلگرام ( TON ) جمع شده است و این به معنای آن است که این ارز دیجیتال به با ارزش‌ترین پروژه سرمایه‌گذاری در دنیا تبدیل شده است! بسیاری معتقدند ما با استفاده از این ارز‌های دیجیتال می‌توانیم دلار را از اقتصاد کنونی کشور حذف کنیم. در عین حال بسیاری هم این نظر را دارند که استفاده از ارز دیجیتال تلگرام ( TON )، باعث لطمه زدن به ریال ایران می‌شود. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

69 768x511

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.