سفر

در قسمت اول، در خصوص دو اشتباه رایج در سفر‌های خارجی صحبت کردیم. متخصصان ما در مجموعه بین‌المللی ماناپال قصد دارند در این دو نوشته برخی از اشتباهات مالی رایج در سفر را برای شما شرح دهند تا شما با بهره‌گیری از این اطلاعات کیفیت سفر خودتان را افزایش دهید. قطعا شما با کسب آگاهی کافی از نکات گفته شده در این دو مقاله، می‌توانید در سفر بعدی خود هوشمندانه‌تر هزینه‌ها را کنترل کنید.

 3- چک مسافرتی نبرید!

یکی دیگر از اشتباهات رایج برخی از افراد، حمل چک مسافرتی برای دریافت پول نقد از صرافی‌ها هست. در نظر بگیرید با گسترش فناوری‌ها، امروزه بسیاری از فروشگاه‌ها و صرافی‌ها دیگر چک مسافرتی قبول نمی‌کنند؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم بر روی چک مسافرتی که با خود حمل می‌کنید زیاد حساب باز نکنید و از کارت‌های اعتباری یا حواله‌های ارزی برای نقد کردن دارایی خود استفاده کنید. این روز‌های کارت‌های اعتباری در سراسر دنیا محبوبیت خاص خودشان را دارند و شما می‌توانید در همه جا از آن‌ها استفاده کنید. همچنین این کارت‌ها نرخ ارزی بهتری به شما ارائه می‌دهند و استفاده از آن‌ها می‌تواند از نظر مالی به نفع شما باشد.  شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی مجموعه بین‌المللی ماناپال، به راحتی یک مسترکارت ( MasterCard ) داشته باشید و در طول سفر از آن برای مدیریت داراییتان استفاده کنید.

4- ترانسفر فرودگاهی خود را مشخص کنید.

شما با بهره‌گیری از خدمات ارزی مجموعه ماناپال یا استفاده از کارت‌های اعتباری مسترکارت ( MasterCard ) خیلی راحت می‌توانید ترانسفر فرودگاهی خود را قبل از سفر مشخص کنید. در نظر بگیرید بسیاری از بسیاری از هتل‌هایی که قصد دارید در آن‌ها اقامت کنید، دارای ترنسفر فرودگاهی رایگان هستند و شما کافی است یک درخواست کوچک برای انجام این امر برای آن‌ها ارسال کنید. همچنین شما با بهره‌گیری از وب سایت‎‌های معتبر در این زمینه مانند www.booking.com و خدمات ارزی مجموعه ماناپال، اقدام به رزرو ترانسفر فرودگاهی خود کنید. در نظر بگیرید استفاده از تاکسی در این زمنیه می‌تواند به ضرر شما باشد و هزینه زیادی را به شما تحمیل کند.

 

travelplans

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.