جی‌پی مورگان

اگر از خوانندگان بلاگ‌های وب سایت ماناپال باشید، قطعا در خصوص خصومت بانک‌های بزرگ آمریکایی با ارز‌های دیجیتال به خوبی آگاهی دارید. چندی پیش در تاریخ سوم فوریه، بانک بزرگ جی‌پی مورگان ( JP Morgan ) به همراه چند بانک دیگر، در اقدامی مشترک اعلام کردند که قصد دارند خرید ارز‌های دیجیتال را با استفاده از کارت‌های اعتباریشان ممنوع کنند؛ اما این عمل زیاد کارساز نبود و نتوانست در برابر قوانین بانکی ایالت متحده آمریکا توسعه بخشد. حال به نظر می‌رسد این بانک‌ بزرگ آمریکایی شیطنت‌های دیگری هم انجام داده است که برایش گران تمام شده!

 جی‌پی مورگان ( JP Morgan ) یکی از سرسخت‌ترین مخالفان ارز‌های دیجیتال است و از هر فرصتی برای سرنگونی آن‌ها در بازار‌های بین‌المللی استفاده کرده است. حتی در مقالات منتشر شده از سوی این بانک، ارز‌های دیجیتال را ساخته کومونیست‌ها معرفی و از آن‌ها به عنوان ناهنجاری‌های تمدن امروزه انسان یاد شده است. حال ظاهرا مسئولان بانک جی‌پی مورگان ( JP Morgan ) به دلیل استفاده از خدمات کش ادونس ( Cash Advance ) از مشتریانی که برای خرید ارز دیجیتال از کارت‌های اعتباری این بانک استفاده می‌کردند، کارمزد اضافه دریافت کرده است. از همین رو چند فرد که نامشان فاش نشده است با استناد به اعمال کارمزد اضافه از سوی این بانک، از جی‌پی مورگان ( JP Morgan ) شکایت کرده‌اند. بر اساس خبر‌های منتشر شده، مسئولان این بانک بزرگ آمریکایی با بهره‌گیری از رشوه، ابتدا خواستار پنهان نگه داشتن این خبر بودند که البته این موضوع را رد می‌کنند. با انتشار این خبر، ارزش بانک جی‌پی مورگان ( JP Morgan ) در بازار‌های بورس آمریکا 3 درصد افت کرد و به نظر می‌رسد بازنده بزرگ رقابت با ارز‌های دیجیتال باشد. بر اساس داده‌های منتشر شده، جریمه جی‌پی مورگان ( JP Morgan ) بیش از 1 میلیون دلار بوده است؛ اما دادگاه مسئولان این بانک، هنوز ادامه دارد. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

JPMorgan Hit With Lawsuit Over Cash Advance Fees Related To Cryptocurrency 04 11 2018

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.