یوداسیتی

اگر شما هم از علاقه‌مند به ساخت بازی‌های کامپیوتری هستید، حتما  یونیتی ( Unity ) و یوداسیتی ( Udacity ) را به خوبی می‌شناسید. حال مدیران این دو کمپانی بزرگ برای اولین بار اقدام به ارائه آموزش‌های همگانی به صورت آنلاین و با بهره‌گیری از تکنولوژی واقعیت مجازی یا همان VR کرده‌اند. موسسه بین‌المللی ماناپال با در نظر گرفتن نیاز جامعه جوان ایران و همچنین محدودیت‌های بانکی و ارزی این روز‌ها، امکان ثبت نام در دوره‌های مجازی یونیتی ( Unity ) و یوداسیتی ( Udacity ) را فراهم ساخته است.

یوداسیتی ( Udacity ) یک نهاد آموزشی است که به وسیلهٔ سباستین ترون، دیوید استیونس و مایک سوکولسکی جهت همگانی کردن آموزش تأسیس شده است. این کمپانی که از 2012 شروع به برگزاری کلاس‌های آموزشی همگانی کرده است، نقش بسیار پررنگی در گسترش آموزه‌های حوزه IT و طراحی و توسعه بازی، نرم افزار و وب سایت داشته است. امسال برای بار دوم قرار است یوداسیتی ( Udacity ) اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی یونیتی ( Unity ) کند.

 یونیتی ( Unity ) یک موتور ساخت بازی چندگانه است که در سال‌های اخیر به دلیل ساختار بسیار ساده‌ای که دارد، توانسته است بسیاری از شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها را جذب خود کند. حال دوره‌های جدید یوداسیتی ( Udacity ) این امکان را فراهم ساخته است که علاقه‌مندان به حوزه بازی‌سازی، راحت‌تر از همیشه و با بهره‌گیری از یک عینک ساده واقعیت مجازی یا همان VR، بتوانند تمام اطلاعات مربوط به ساخت بازی با موتور بازی سازه یونیتی ( Unity ) را فرا بگیرند. دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی یوداسیتی ( Udacity ) به شکلی متنوع و در قالب دوره‌های کوتاه و بلندمدت برگذار می‌شود و شما می‌توانید با در نظر گرفتن دانش خود از بازی سازی با موتور هوشمند یونیتی ( Unity )، اقدام به مشاهده دوره‌ها کنید. برای ثبت نام در این دوره‌های آموزشی می‌توانید از طریق این لینک وارد وب سایت یوداسیتی ( Udacity ) شوید و با بهره‌گیری از خدمات ارزی مجموعه ماناپال اقدام به پرداخت هزینه‌های دوره آموزشی مد نظر خود کنید. همچنین با بهره‌گیری از کارت‌های مسترکارت ( MasterCard ) ارائه شده توسط مجموعه ماناپال، قادر خواهید بود به صورت مستقیم و بدون واسته در وب سایت‌های مختلف اقدام به پرداخت هزینه‌های مد نظرتان کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی ماناپال، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

unity and udacity nanodegree program

 

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.