ارز‌های دیجیتال

در حالی که این مقاله نوشته می‌شود ( 20 فروردین 1397 )، قیمت دلار در بازار ایران به مرز 6000 تومان رسیده است و هر سکه بهار آزادی نزدیک به 2 میلیون تومان معامله می‌شود. ارز‌های دیجیتال یکی از مشتقاتی هستند که ارزش‌گذاری آن‌ها بر اساس قیمت دلار صورت می‌گیرد؛ این یعنی با افزایش قیمت دلار، قیمت ارز‌های دیجیتال معتبر جهانی نیز افزایش پیدا می‌کند. به معنای دیگر اگر شما دو هفته پیش ارز دیجیتال خریداری کرده باشید و حتی آن ارز تحت تاثیر موج نزولی بازار کریپتو قرار گرفته باشد، ارزش آن در بازار ایران بیشتر از زمان خرید شما شده است!

 شاید باورتان نشود ولی نمودار صعودی دلار در ایران، از نمودار افزایش قیمت بیت‌ کوین ( BitCoin ) در سال 2017 پیشی گرفته است و این به معنای آن است که کسانی که در سال گذشته میلادی اقدام به خرید ارز‌های دیجیتال کرده بودند، امروز در بحبوحه‌ی افزایش قیمت طلا و ارز در ایران، توانسته‌اند از ارزش سرمایه خود و اعتبارات ریالیشان محافظت کنند. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشیم که برای اینکه بتوانید آثار آثار افزایش قیمت دلار را برای کسب و کار خود کاهش دهیم، ابتدا باید این موضوع را درک کنید که مشکل از " دلار " نیست و مسئله اصلی شکل و فرم سرمایه ما، یعنی " ریال " است. پس کاری کنید که ارزش سرمایه شما با نوسانات دلار حرکت کند. بسیاری از کارشناسان اقتصادی در کشور، معتقدند قیمت دلار در اصل بیش از 7000 تومان است و دولت به صورت مصنوعی آن را پایین نگه داشته است. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از آنکه دیر شود، فرم و شکل سرمایه خود را از ریال تغییر دهید. پیشنهاد ما ارز‌های دیجیتال است. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Money

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.