ارز‌های دیجیتال

بر اساس خبر‌های منتشر شده، گوگل ( Google ) تبلیغات مربوط به ارز‌های دیجیتال را از سرویس گوگل ادوردز ( Google AdWords ) حذف کرد. این تصمیم به دلیل افزایش طرح‎‌های پانزی و همچنین عرضه‌های اولیه سکه ( ICO ) نامعتبر گرفته شده است. قطعا این تصمیم گوگل بر بازار ارز‌های دیجیتال تاثیر منفی خواهد گذاشت؛ زیرا با کاهش فعالیت‌های اینترنتی در این حوزه، شاهد تنزل در میزان فعالیت صرافی‌ها خواهیم بود. البته باید منتظر واکنش‌های بیشتر به این تصمیم گوگل ( Google ) باشیم.

گوگل ادوردز ( Google AdWords )، یک سرویس تبلیغاتی است که در سال 2000 توسط کمپانی گوگل راه‌اندازی شد؛ این سرویس ارائه دهنده تبلیغات آنلاین است به شکلی که با بررسی کلید واژه‌ای که شما سرچ کرده‌اید، می‌تواند وب سایت‌های بخصوصی را در قالب تبلیغات برای شما به نمایش بگذارد. همانطور که گفتیم قرار است گوگل تبلیغات مربوط به حوزه ارز‌های دیجیتال را از این سرویس حذف کند. این موضوع می‌تواند به ایجاد یک موج سقوط قیمت در بازار کریپتو کمک کند. به نقل از مجموعه خبری Finance Magnates؛ اخیرا گزارش شده که تبلیغات مربوط به صرافی‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و عرضه‌های اولیه سکه ( ICO ) در گوگل ادوردز ( Google AdWords ) به حالت تعلیق درآمده، و حساب‌های مربوطه بسته شده است. البته بسیاری این موضوع را یک امر موقتی می‌دانند و معتقدند با بررسی مشخصات حساب‌ها می‌توان آن‌ها را از حالت تعلیق خارج کرد. قطعا این موضوع می‌تواند پایه‌گذار یک جنبش برای قانونمندسازی ارز‌های دیجیتال باشد. همانطور که می‌دانید موضوع قانونمندسازی ارز‌های دیجیتال و مسائل مربوط به این حوزه، یک تیتر داغ در کشور‌های توسعه یاقته به حساب می‌رود. بسیاری از کشور‌های اروپایی، آسیایی و البته ایالت متحده آمریکا، قدم‌هایی برای اجرای قوانین نظارتی و مالیاتی در این حوزه برداشته‌اند. ژانویه امسال نیز، تبلیغات کریپتو در فیس بوک ( FaceBook ) به طور رسمی ممنوع شد که دلیل آن گسترش تبلیغات گمراه‌کننده و طرح‌های پانزی در این وب سایت بود؛ اما با این وجود قیمت ارز‌های دیجیتال در آن ماه افزایش پیدا کرد. باید نتایج این قوانین را صبر کرد و دید؛ اما مسئله‌ای که واضح می‌باشد این است که تبلیغات هیچگاه هدف اصلی فعالان حوزه ارز‌های دیجیتال نبوده است. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

725 aHR0cHM6Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy84Y2U4NzMxMjlhYjQwYjg3ZmY3ZTM0ODI5OWVjYTQ2NS5qcGc

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.