ارز‌های دیجیتال

بر اساس خبر‌های منتشر شده از خبرگذاری‌های ژاپنی، دو صرافی بزرگ FSHO و بیت استیشن ( Bit Station ) در این کشور به حالت تعلیق در آمدند. آژانس خدمات مالی کشور ژاپن ( FSA ) این خبر را تایید کرده است و طی بیانیه خود اعلام کرده که این دو صرافی زیرساخت‌های مناسب ضد پول‌شویی نداشته‌اند از همین رو خطر فرار‎‌های مالیاتی از طریق این دو صرافی اقتصاد ژاپن را تهدید می‌کرده است. البته این حکم تعلیق در بازه یک ماهه است و مسئولان این صرافی‌ها می‌توانند در طول یک ماه فرصتشان زیر ساخت‌های لازم را تشکیل دهند.

 در پی تعلیق صرافی‌های  FSHO و بیت استیشن ( Bit Station )، آژانس خدمات مالی کشور ژاپن ( FSA ) به چهار صرافی دیگر هم هشدار داده است که عبارتند از کوین چک ( GMO Coin ،( Coin check، تچ بورنو ( Tech Bureau ) و میستر ( Mister )؛ از همین رو کارشناسان حوزه اقتصادی معتقدند روند قانونمندسازی ارز‌های دیجیتال و صرافی‌های مربوط به آن‌ها در ژاپن نیز شروع شده است. پس از هک بزرگ 500 میلیون دلاری صرافی کوین چک ( Coin check ) نظارت‌ها بر فعالیت‌های صرافی‌ها و همچنین زیرساخت‌های امنیتی آن‌ها بیشتر شده است. به همین دلیل اگر صرافی‌ها نتواند سیستم‌های امنیتی و نظارتی استانداردی ارائه دهند، دولت ژاپن به کمک آژانس خدمات مالی این کشور، اقدام به تعلیق آن خواهد کرد.ژاپن یکی از حامیان ارز‌های دیجیتال بشمار می‌رود و یکی از بزرگ‌ترین کشور‌هایی است که صرافی‌ها در آن مجوز رسمی دریافت کرده‌اند. به نظر می‌رسد قانونمندسازی ارز‌های رمزنگاری شده در ژاپن می‌تواند تاثیرات مثبتی در بازار این ارز‌ها داشته باشد. اگر شما هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

5aa0cac2ca6bc.image

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.