ارز‌های دیجیتال

اگر شما هم به حوزه ارز‌های دیجیتال و معاملات آن علاقمند باشید، خبر سقوط ناگهانی آن‌ها در پی تاکید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ( SEC ) بر ثبت صرافی‌ها را شنیده‌اید. این موضوع و همچنین شایعه هک شدن بایننس ( Binance ) دست به دست هم داده‌اند تا ارزش ارز‌های دیجیتال را در بازار‌های جهانی کاهش دهند؛ اما کارشناسان حرفه‌ای این حوزه با بررسی نمودار‌ها و همچنین رویداد‌های آینده، این نظر را دارند که این موج کاهش قیمت در واقع بهترین فرصت را برای سرمایه‌گذاری افراد فراهم ساخته است.

 امروز ( 16 اسفند سال 96 ) شاهد یک موج منفی دیگر در بازار ارز‌های دیجیتال بودیم. مصوب اصلی این موج کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ( SEC ) بود. این نهاد نظارتی اعلام کرد که تمام صرافی‌ها برای ادامه فعالیت خود نیاز دارند که مشخصات خود را در این کمیسیون ثبت کنند. امروز قیمت بیت‌ کوین ( BitCoin ) حدود 8.4 درصد، قیمت ریپل ( XRP ) حدود 9.2 درصد و قیمت دیگر ارز‌ها حدود 10 الی 12 درصد کاهش داشتند. موضوع ثبت صرافی‌ها در یک نهاد نظارتی، مسئله جدیدی نیست اما با اعلام رسمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ( SEC ) مبنی بر ثبت مشخصات صرافی‌ها و نظارت بر فعالیت‌های آن‌ها به صورت رسمی، باعث شد بسیاری به این موضوع فکر کنند که ممکن است صرافی مورد استفاده آن‌ها نتواند به صورت قانونی فعالیت کند و بسته شود؛ از همین رو بعد از پخش این خبر بسیاری ارز‌های دیجیتال خود را به ارز‌های سنتی مانند دلار تبدیل کردند. اما شما هیجان‌زده نشوید! یادمان باشد بخش بزرگی از این موج منفی به دلیل شایعه هک شدن بایننس ( Binance ) بوده و حال که معلوم شده این موضوع صحت نداشته است، قطعا شاهد آرام شدن بازار خواهیم بود. از طرفی همه ما به این موضوع آگاهی داشتیم که قانونی شدن ارز‌های دیجیتال و صرافی‌های این حوزه بسیار نزدیک است و نمی‌توان جلو آن را گرفت. همچنین بار‌ها در خصوص این مسئله صحبت کردیم که قوانین نظارتی و امنیتی می‌توانند باعث رشد و توسعه ارز‌های رمزپایه در جوامع مختلف شوند. با ورود نهاد‌های نظارتی به این حوزه، قطعا طرح‌های پانزی کاهش پیدا می‌کنند و مطمئن باشید که افراد بیشتری برای ورود و سرمایه‌گذاری در این حوزه اقدام خواهند کرد. پس باید این کاهش قیمت را یک فرصت سرمایه‌گذاری دید. در واقع شاید شما هیچ‌گاه نتوانید ارز‌های دیجیتال را به این قیمت خریداری کنید؛ پس پیشنهاد می‌کنیم با ورود به پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال، اقدام به خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود کنید. شما قادر خواهید بود از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال برای خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum )، ریپل ( XRP ) یا لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال رمزپایه، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

cryptocurrency securities and exchange commission

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.