ریپل

ریپل ( XRP ) را چقدر می‌شناسید؟ این ارز دیجیتال اولین بار در سال 2012 در بازار‌های جهانی عرضه شد و تا به امروز توانسته است بخش بزرگی از این دنیای ارز‌های رمزپایه را در اختیار داشته باشد. ریپل ( XRP ) که یکی از ارزان‌ترین ارز‌های دیجیتال حال حاضر بشمار می‌رود، در اواخر سال 2017 با رشد ناگهانی خود، توانست پادشاه آلت‌ کوین‌ها ( AltCoin ) شود و در عرض کمتر از 48 ساعت ارزش آن در حجم کلی به نیمی از بیت‌ کوین ( BitCoin ) برسد؛ اما قدرت این ارز رمزنگاری شده فقط به گستردگی آن برنمی‌گردد و عوامل مختلفی از ریپل ( XRP ) پشتیبانی می‌کنند.

 شاید بسیاری از مردم دلیل رشد و توسعه ریپل ( XRP ) را حمایت بانک‌های اروپایی از آن بدانند؛ اما مطلبی که بسیاری از آن بی‌خبر هستند، زیر ساخت‌هایی است که ریپل ( XRP ) از سال 2012 تا 2016 در حال شکل دادن به آن‌ها بود. اقبل از همه‌گیر شدن این ارز دیجیتال در جهان، ریپل ( XRP ) توانست با بیش از 100 موسسه مالی قرارداد امضا کند تا آن‌ها به عنوان یک صرافی بزرگ برای انتشار این ارز رمزپایه در سراسر جهان فعالیت کنند. این موضوع به ما نشان خواهد داد، ریپل ( XRP ) همیشه آنلاین خواهد بود و می‌توان آن را یک ارز شکست‌ناپذیر قلمداد کرد. در واقع ریپل ( XRP ) امروز، نتیجه فعالیت گذشته آن است. در سال‌های 2012 تا 2016 این ارز رمزنگاری شده توانست حدود 93 میلیون دلار از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی مانند اندرسن هورویتز ( Andreessen Horowitz ) ، گوگل ونچرز ( Google Ventures ) و همچنین برخی از شرکت‌های سیلیکون ولی، سرمایه جذب کند؛ همین موضوع باعث شد زیرساخت‌های ریپل ( XRP ) مستحکم و پایدار شوند. در سال 2017 نیز این ارز دیجیتالی توانست حمایت بسیاری از بانک‌های اروپایی از جمله بانک پادشاهی کانادا ( CIBC )، بانک سوئیسی ( UBS )، بانک اسپانیایی سانتاندر ( SAN ) و موسسه مالی یونی کردیت ایتالیا و البته از همه مهم‌تر کمپانی مانی‌گرام ( MoneyGram ) کسب کند. همچنین بر اساس خبر‌های منتشر شده بانک‌های عربستان سعودی نیز قرار است از ماه آینده، از این ارز دیجیتالی برای معاملات و نقل و انتقالات بین بانکی خود در یک فضای B2B استفاده کنند. تمام این شاخصه‌ها در واقع برتری ریپل ( XRP ) را نسبت به مابقی ارز‌های دیجیتال نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد این ارز رمزنگاری شده در سال‌های آینده توسعه بیشتری داشته باشد. برای خرید ریپل ( XRP ) می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در طول مسیر خرید و فروش ارز مورد نظرتان به شما مشاوره لازم را ارائه دهند.

ripple xrp blockchain

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.