کیف پول کاغذی

با توسعه فناوری‌های امنیتی در حوزه ارز‌های رمزپایه و همچنین گسترش کیف پول‌های تحت وب و موبایلی، کیف پول‌های کاغذی کمتر از قبل دیده می‌شوند؛ اما جالب است بدانید که بر اساس نظر کارشناسان حوزه ارز‌های دیجیتال و همچنین متخصصان وب سایت کوین دسک ( CoinDesk )، کیف پول‌های کاغذی امن‌ترین کیف پول‌ها برای نگهداری ارز‌های دیجیتال بشمار می‌روند. به نظر می‌رسد با توجه به آمار هک شدن کیف پول‌های تحت وب و نرم‌افزاری، مردم بیش از پیش به دنبال استفاده از کیف پول‌های کاغذی برای نگهداری موجودی ارز‌های دیجیتال خود هستند. 

 مهم‌ترین مزیت استفاده از کیف پول‌های کاغذی، نحوه نگهداری از آن‌ها است. شما به راحتی می‌توانید این کیف پول را در جایی در منزلتان نگهداری کنید و یا اقدام به ذخیره فایل دیجیتال آن در یک فلش مموری یا یک هارد دیسک ساده کنید. از آنجایی که کیف پول‌های کاغذی جزء کیف پول‌های سرد به حساب می‌روند، نیازی به اینترنت ندارند و از همین رو می‌توان گفت این کیف پول‌ها هیچ‌گاه هک نمی‌شوند! همین ویژگی باعث شده است سالانه هزاران کیف پول کاغذی توسط مراکز مختلف چاپ شود. یکی از تخصصی‌ترین مراکزی که در ایران اقدام به ارائه کیف پول‌های کاغذی به صورت رایگان کرده است، موسسه بین‌المللی ماناپال است. شما می‌توانید با بهره‌گیری از این لینک می‌توانید به صفحه مربوط به کیف پول کاغذی دست پیدا کنید. بر روی شروع در سمت راست صفجه کلیک کنید تا به پایین‌تر یعنی بخش انتخاب ارز دیجیتال مورد نظرتان منتقل شوید. از بین چهار ارز رمزپایه معتبری که در وب سایت ماناپال قرار گرفته است یعنی ریپل ( XRP )، بیت‌کوین ( BitCoin )، اتریوم ( ethereum ) و لایت کوین ( Litecoin ) یکی را انتخاب کنید. صدور کیف پول‌های کاغذی توسط مجموعه ماناپال به سرعت انجام می‌پذیرد و شما می‌توانید با بهره‌گیری از این سرویس، به راحتی یک کیف پول کاغذی اختصاصی و البته رایگان داشته باشید. کیف پول را چاپ کنید و در جایی امن مانند گاو صندوق نگهداری کنید. همچنین شما می‌توانید از پنل کاربری خود در وب سایت ماناپال استفاده کنید و اقدام به خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال کنید. با بهره‌گیری از این لینک هرچقدر دوست دارید از ارز‌های دیجیتال  ریپل ( XRP )، بیت‌ کوین ( BitCoin )، اتریوم ( ethereum ) و لایت کوین ( Litecoin ) خرید کنید یا به ما بفروشید. همچنین برای استفاده از خدمات مشاوره ما در خصوص ورود به بازار ارز‌های رمزپایه، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید.

bitcoincash silver and gold

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.