LiteVault

لایت‌ولت ( LiteVault ) قطعا یکی از معتبر‌ترین و محبوب‌ترین کیف پول‌های مخصوص ارز دیجیتال لایت‌کوین ( LiteCoin ) به شمار می‌رود. این کیف پول بر روی سطح وب فعال است و به دلیل رابط کاربری ساده‌ای که دارد خیلی سریع میان دارندگان لایت‌ کوین ( LiteCoin ) گسترش یافته است. بر اساس گفته وب سایت رسمی لایت‌ کوین ( LiteCoin )، کیف پول لایت‌ولت ( LiteVault ) یک کیف پول دیجیتالی امن و مورد اطمینان به حساب می‌رود و دارندگان این ارز رمزپایه، می‌توانند به این پلتفرم اعتماد کافی داشته باشند.

 لایت‌ولت ( LiteVault ) یک کیف پول اپن سورس ( Open source ) به حساب می‌رود و کارکرد بسیاری ساده‌ای دارد. در این نوشته قصد داریم مراحل ساخت و راه‌اندازی یک اکانت لایت‌ولت ( LiteVault ) را به شما آموزش دهیم. می‌توانید لایت‌کوین ( LiteCoin ) مورد نیاز خود را از وب سایت ماناپال خریداری و در این کیف پول نگهداری کنید.
مرحله اول: 
در ابتدا از طریق لینک www.litevault.net وارد وب سایت رسمی لایت‌ولت ( LiteVault ) شوید. بهتر است این وب سایت را به بوکمارک ( Bookmark ) خود اضافه کنید؛ زیرا وب سایت‌های تقلبی زیادی با همین نام شکل گرفته‌اند که به هیچ وجه امن نیستند. همچنین بهتر است قبل از اقدام به استفاده از کیف پول  لایت‌ولت ( LiteVault )، با بهره‌گیری از یک آنتی ویروس معتبر سیستم خود را به خوبی اسکن کنید، تا از عدم وجود هرگونه بد‌افزار اطمینان حاصل فرمایید.

 photo 2018 02 09 20 36 02

مرحله دوم: گزینه Register را در وسط صفحه اصلی  انتخاب کنید و پروسه ثبت نام را تا آخر به انجام برسانید. در قرار دادن اطلاعات خود دقت بفرمایید و از یک پسورد معتبر و البته قوی در زمان ثبت اطلاعات خود استفاده کنید. برای برخورداری از امنیت بیشتر می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا امکان Two Factor Authentication  یا همان تاییدیه دو مرحله‌ای برایتان اجرا شود.

a0TEd2k

مرحله سوم: حال که اکانت شما در وب سایت رسمی لایت‌ولت ( LiteVault ) شکل گرفته است. می‌توانید از طریق گزینه Wallet در بالای صفحه استفاده کنید و به اطلاعات تمام تراکنش‌های خود دسترسی پیدا کنید. از گزینه import/export استفاده کنید تا به بخش تبادلات موجودی خود دسترسی پیدا کنید. یکی از مزیت‌های لایت‌ولت ( LiteVault ) نسبت به رقبای خود این است که شما می‌توانید از آدرس یا QR کد برای دریافت لایت‌ کوین ( LiteCoin ) استفاده کنید. با ثبت آدرس خود در بخش خرید ارز‌های دیجیتال در وب سایت ماناپال، به راحتی و در کمتر از چند دقیقه، میزان لایت‌ کوین ( LiteCoin ) مورد نیاز خود را دریافت کنید.

7NNVbOy

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.