ارز‌های دیجیتال

حمایت آذری جهرمی از ارز‌های دیجیتال و ورود آن‌ها به بازار‌های معتبر ایران موضوع تازه‌ای نیست. مسئله قابل توجهی که وجود دارد، تاثیر صحبت‌های ایشان بر جایگاه این نوع ارز‌ها در کشورمان است. وزیر ارتباطات در کنفرانس خبری که به تازگی در دانشگاه شهید بهشتی داشتند این موضوع را مطرح کردند که ارز‌های دیجیتال مفاهیم بانکداری و البته سبک  و کیفیت زندگی را دگرگون خواهد کرد. همچنین در این کنفراس خبری ایشان تکنولوژی بلاک چین ( Block Chain ) را یکی از تغییرات مهم و البته گسترده در دنیای امروز دانستند.

 آذری جهرمی در جمع دانشجویان و نخبگان دانشگاه شهید بهشتی، باز هم از مقوله ارز‌های رمزپایه و فناوری‌های وابسته دفاع کرد و این موضوع را مطرح کردند که امروزه ارزهای دیجیتال مفاهیم بانکداری و اینترنت اشیاء سبک زندگی ما را تغییر می دهند. همچنین ایشان در خصوص فناوری نوین بلاک چین ( Block Chain ) چنین مطرح کردند که این تکنولوژی مفاهیم حکمرانی را عوض کرده است و کنترل بسیاری از مسائل را از دست بانک‌ها و مراکز تجاری سنتی خارج کرده است. ایشان با توجه به ایام دهه فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی این چنین گفتند که : << باید سوال کنیم که در گذشته ما چه جایگاهی در فناوری ها، صنعت هسته‌ای، دفاعی و نانو فناوری داشتیم و قطعا جایگاهی نداشتیم و ورود تکنولوژی‌ها نیز با هدف مصرف‌گرایی انجام می‌شد. >> ایشان در ادامه ضمن اینکه به فعالیت جوانان امروز کشور در حوزه‌های مختلف تکنولوژی اشاره کردند، معتقد بودند که شاید ما در کار گروهی مشکل داشته باشیم، اما کسانی که در دانشگاه‌های ما تربیت یافته‌اند، درسطح نخبگان دنیا هستند و باید به این نکته توجه کرد که در آن زمان چه تعداد از جوانان کشور در این سطح از فعالیت در حوزه تکنولوژی حضور داشتند و امروز وضعیت ما چگونه است. وی با اشاره به وضعیت کنونی ایران در منطقه فرمودند : << امروزه مسائل منطقه‌ای بدون حضور ایران قابل حل نیست و کشورهای دیگر مجبور به مذاکره درباره موضوعات منطقه‌ای و حقوق هسته‌ای ایران شدند. >> وزیر ارتباطات ضمن مطرح کردن جایگاه امروز ایران، به این موضوع اشاره کردند که امروزه جوانان ما باید در عرصه‌های مهم فعالیت داشته باشند، از جمله مسائل مربوط به ارز‌های دیجیتال و بازار‌های کریپتو.
به نظر می‌رسد آقای آذری جهرمی عزم خود را برای ورود ایران به بازار‌های جهانی در حوزه ارز‌های رمزپایه جزم کرده است و این موضوع می‌تواند وضعیت ایران را در حوزه‌های مختلف اقتصادی تغییر دهد. کارشناسان ماناپال با در نظر گرفتن موقعیت کشورمان در بازار‌های نوین ارز‌های رمزپایه، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص خرید و فروش انواع ارز‌های دیجیتال معتبر از جمله بیت کوین ( BitCoin )، اتریوم ( Ethereum ) و یا ریپل ( XRP ) کرده‌اند. شما از طریق حساب کاربری خود به راحتی می‌توانید اقدام به تبادل ارز‌های دیجیتال مورد نظرتان در وب سایت ماناپال کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال، تماس حاصل بفرمایید.

Cryptocurrencies Will Benefit Iran Says Banking Official

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.