بیت کوین

بر اساس خبر‌های منتشر شده توسط مجموعه بلومبرگ ( Bloomberg )، بانک بزرگ جی پی مرگان ( JP Morgan ) و بانک آمریکا ( Bank Of America ) هرگونه خرید بیت کوین ( BitCoin ) را با کارت‌های اعتباری عرضه شده توسط این بانک‌ها را ممنوع کردند. هر دو آن‌ها مشتریان زیادی دارند و جزء بانک‌های بزرگ دنیا به حساب می‌روند؛ از همین رو اعمال قانون ممنوعیت خرید بیت کوین ( BitCoin ) با کارت‌های بانکی این دو موسسه مالی بزرگ، می‌تواند باعث کاهش تبادلات این ارز رمزپایه و همچنین تنزل ارزش آن شود.

طی خبر ممنوعیت خرید بیت کوین ( BitCoin ) با کارت‌های اعتباری جی پی مرگان ( JP Morgan ) و بانک آمریکا ( Bank Of America )، تبادلات این ارز دیجیتال در آمریکا به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرد؛ البته این موضوع نمی‌تواند جلوی فعالان این حوزه را بگیرد. اپلیکیشن اسکوئر‌کش ( Square Cash ) توانسته است این مشکل را حل کند و کاربران آن می‌توانند با هر نوع کارت بانکی، از طریق این نرم افزار اقدام به خرید بیت کوین ( BitCoin ) یا هر ارز دیجیتال دیگر کنند. در چند ماه اخیر بانک‌های مختلف در سراسر آمریکا و همچنین موسسات ارائه دهنده کارت‌های اعتباری مانند مستر کارت ( MasterCard ) و ویزا کارت ( VisaCard ) برای تراکنش ارزهای دیجیتال به دلیل نوسان شدید در چارت قیمتی آن‌ها در معرض خطر جدی قرار گرفته‌اند و به نظر می‌رسد تصمیم مسئولات بانک‌های جی پی مرگان ( JP Morgan ) و بانک آمریکا ( Bank Of America ) در پی ایجاد نوسانات اخیر باشد. اما به نظر می‌رسد قابلیت‌های اپلیکیشن اسکوئر‌کش ( Square Cash ) تاثیر تصمیمات این دو بانک بزرگ را بسیار کم رنگ کند. در وب سایت رسمی اسکوئر ( Square ) نوشته شده است که کاربران این نرم افزار می‌توانند تا سقف 10 هزار دلار  بیت کوین ( BitCoin ) در هفته خریداری کنند و هیچ محدودیتی برای فروش این ارز رمزپایه نیز ندارند؛ همچنین این شرکت هنوز هیچ کارمزدی برای این خرید و فروش‌ها در نظر نگرفته است. در آخر باید به این موضوع اشاره کرد که نوستانات اخیر بخشی از ماهیت بیت‌ کوین ( BitCoin ) و ارز‌های رمزپایه دیگر است و کاهش قیمت آن‎‌‌ها را می‌توان به عنوان یک فرصت خوب برای سرمایه‌گذاری در این حوزه دید. برای خرید و فروش ارز‌های دیجیتال مانند بیت‌ کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) می‌توانید از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال استفاده کنید و با بهترین نرخ بازار اقدام به خرید و یا فروش ارز‌های رمزپایه مورد نظرتان کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص تبادلات ارز‌های رمزنگاری شده، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

sJQTJc

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.