زاپوس

وب سایت فروشگاهی زاپوس ( www.zappos.com )، در سال 1999 در لاس وگاس آمریکا شروع به کار کرد. این وب سایت که در اوایل به صورت تخصصی فقط کفش می‌فروخت، در سال‌های بعد اقدام به فروش کالاهای دیگر در حوزه‌های پوشاک و بدلیجات ( اکسسوری ) کرد؛ با این وجود همه دنیا زاپوس ( www.zappos.com ) را به کفش‌هایی که می‌فروشد می‌شناسند. بر اساس آمار و داده‌های منتشر شده توسط مجموعه خبری بلومبرگ ( Bloomberg )، این وب سایت محبوب‌ترین و البته بزرگ‌ترین وب سایت فروشنده کفش در دنیا به حساب می‌آید.

 قطعا اصلی‌ترین ویژگی وب سایت زاپوس ( www.zappos.com ) که آن را از مابقی فروشگاه‌ها متمایز می‌کند، گستردگی نوع و برند‌های کفش ارائه شده توسط این وب سایت است. این فروشگاه اینترنتی از معدود فروشگاه‌هایی است که کفش‌های بزرگ پا دارد و همین موضوع باعث شده است که این وب سایت در میان گروه‌های مختلف جامعه از محبوبیت ویژه برخوردار باشد. شما در وب سایت زاپوس ( www.zappos.com ) می‌توانید از بین 50 برند معتبر جهانی کالاهای مورد نظر خود را بیابید. از جمله این برند‌ها می‌توان به نایک ( Nike )، نورس فیس (The North Face )، تیمبرلند ( Timberland )، آدیداس ( Adidas ) و ( Merrell ) اشاره کرد. بر اساس آمار‌های منتشر شده 80 درصد فروش این وب سایت فروشگاهی، به صورت مستقیم است و محصولات به سرعت از انبار این فروشگاه به آدرس مشتری ارسال می‌شود؛ همین موضوع باعث شده است سرعت ارسال کالا در وب سایت زاپوس ( www.zappos.com ) بسیار بالا‌تر از وب سایت‌های فروشگاهی مشابه باشد. در سال 2009، کمپانی بزرگ آمازون ( Amazon )، وب سایت زاپوس ( www.zappos.com ) را خریداری کرد و از آن زمان تا به حال این وب سایت زیر مجموعه آمازون ( Amazon ) فعالیت می‌کند. تونی شیه ( Tony Hsieh ) مؤسس وب سایت زاپوس ( www.zappos.com ) در گفتگوی خبری که در سال 2010 داشت، این نظر را داشت که این وب سایت پتانسیل این را دارد که به بزرگ‌ترین وب سایت فروشگاهی دنیا در حوزه پوشاک تبدیل شود. با توجه به نیاز جامعه امروز ایران برای دسترسی به بازار‌های جهانی، موسسه بین‌المللی ماناپال این امکان را فراهم ساخته است که با استفاده سرویس‌های تخصصی ارزی این مجموعه بتوانید به صورت مستقیم از  وب سایت زاپوس ( www.zappos.com ) محصولات مورد نظرتان را خریداری کنید. کافی است کفش یا پوشاک دلخواهتان را انتخاب کنید و از طریق پنل کاربری خود و با استفاده از اعتبارات ریالی حسابتان، پول آن‌ها را پرداخت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی خرید از وب سایت‌های معتبر جهانی مانند زاپوس ( www.zappos.com )، با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید. همچنین شما می‌توانید با استفاده از کارت‌های ارزی بین‌المللی مستر کارت ( MasterCard ) عرضه شده توسط تیم ماناپال، کالا‌های مورد نظرتان را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه کنید.

photo 2018 01 15 12 00 28

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.