ارز‌های دیجیتال

حدود یک هفته پیش امیر شکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، در جلسه‌ای که با نخبگان حوزه بانکداری و البته خبرنگاران داشت، این نظر را مطرح کرد که بی‌موضع بودن در خصوص مسئله ارز‌های دیجیتال بدترین حالت ممکن است و مسئولین ایرانی نیز باید هرچه زود‌تر موافقت یا مخالفت خود را در برابر ارز‌های دیجیتال همچون بیت‌کوین ( BitCoin ) مشخص کنند. همچنین چندی پیش سیدحسن حسینی‌ شاهرودی، نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی، لیستی از معایب و مزایای ارز‌های دیجیتال را به مجلس برد تا هر چه زود‌تر نمایندگان موضع‌گیری خود را در قبال این ارز‌ها مشخص کنند. 

 در یک سال اخیر اخبار زیادی در خصوص تصمیمات مسئولین کشور در خصوص معاملات ارز‌های دیجیتال منتشر شده است اما متاسفاته تا به امروز حرکتی قاطع از هیچ یک از مسئولین مشاهده نکرده‌ایم؛ همین موضوع باعث شده است جایگاه ارز‌های دیجیتال مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) به شکل روشنی مشخص نشود. بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در سال 2018، احتمال می‌رود ایران نیز مانند بسیاری از کشور‌های جهان، اقدام به وضع قوانین مالیاتی در خصوص معاملات و تراکنش‌های مربوط به ارز‌های دیجیتال کند. بسیاری از تحلیل‌گران و متخصصان ایرانی این نظر را دارند که استفاده از بیت‌کوین ( BitCoin ) و ارز‌های مجازی رمزپایه دیگر در معاملات بین مرزی فرصت خوبی برای شرکت‌های ایرانی در خصوص دور زدن تحریم‌ها هستند؛ این موضوع می‌تواند در رشد و توسعه ارز‌های دیجیتال رمزنگاری شده در کشورمان بسیار تاثیرگذار باشد. موسسه بین‌المللی ماناپال به عنوان یکی از تخصصی‌ترین مراکز ارائه دهنده خدمات ارز‌های دیجیتال، این امکان را فراهم ساخته است که افراد و شرکت‌های ایرانی نیز مانند مابقی شهروندان و کمپانی‌های کشور‌های توسعه یافته با استفاده از ارز‌های دیجیتال رمزنگاری شده مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) اقدام به ایجاد فضاهای تجاری جدید کنند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی مجموعه ماناپال، اقدام به خرید و یا حتی فروش انواع ارز‌های دیجیتال کنید و با استفاده از کیف پول الکتریکی خود این ارز‌ها را ذخیره و از مزیت سرمایه‌گذاری در این حوزه نهایت استفاده را ببرید. یادمان نرود آینده حوزه‌های مالی در سراسر جهان به ارز‌های دیجیتال رمزپایه متکی است و قطعا سال 2018 یکی از بهترین سال‌ها برای عرضه و توسعه این ارز‌ها خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های تخصصی موسسه بین‌المللی ماناپال در خصوص خرید و فروش ارز‌های دیجیتال معتبر مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum )، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

Iranian Computer Hardware Company Accepts Bitcoin

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.