قیمت بیت‌کوین

 امروزه بیت‌کوین ( BitCoin ) به عنوان یک ارز معتبر و رسمی شناخته می‌شود و در زمانی که این مقاله در حال نوشتن است، قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) به بیش از 17 هزار دلار رسیده است. با اینکه بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه‌های اقتصادی پیش‌بینی کرده بودند که افزایش قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) غیر واقعی و حباب‌گونه است، در چند هفته اخیر شاهد موج دوم رشد بیت‌کوین ( BitCoin ) بودیم و قیمت این ارز دیجیتال از 12 هزار دلار به نزدیک 18 هزار دلار رسید.

 در روز‌های اخیر مجموعه LendEDU گزارشی از عملکرد بیت‌کوین ( BitCoin ) در سال 2017 منتشر کرد که قسمتی از این گزارش مربوط به پیش‌بینی سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال بود؛ بر اساس این گزارش بیش از 80 درصد افرادی که در سال 2017 بیت‌کوین ( BitCoin ) خریده‌اند و آن را در کیف پول‌های الکترونیک خود ذخیره کرده‌اند، معتقدند که در سال 2018 ارزش بیت‌کوین ( BitCoin ) دوباره رشد خواهد کرد و شاهد چند موج افزایش قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) در بازار خواهیم بود. بر اساس گزارشات اخیر موسسه خبری CoinDesk نیز احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) در سال 2018 نیز بسیار زیاد است و در این گزارش آمده است که این ارز دیجیتال در اوایل سال 2017 ارزشی کم‌تر از 1000 دلار داشت اما در این روز‌های پایانی سال شاهد رشد 17 برابری آن هستیم که در نوع خود بی‌سابقه و حیرت‌انگیز می‌باشد. از طرفی ورود بیت‌کوین ( BitCoin ) به معاملات صرافی نزدک ( NASDAQ ) دلیل دیگری است برای اینکه بگوییم بیت‌کوین ( BitCoin ) در سال 2018 نیز رشد و توسعه خواهد یافت. بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان حوزه فینتک ( Fintech ) ارزش بیت‌کوین ( BitCoin ) رابطه مستقیم با میزان فعالیت ماینر‌ها و حجم معاملات بیت‌کوین ( BitCoin ) در بازار‌های جهانی دارد و ورود این ارز دیجیتال به بازار‌های معتبر جهانی مانند نزدک ( NASDAQ ) بی‌شک باعث ایجاد موج جدیدی برای افزایش ارزش بیت‌کوین ( BitCoin ) خواهد شد. اگر شما هم جزء کسانی هستید که قصد خرید یا فروش ارز‌های دیحیتال مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) را دارید، خبری خوب برایتان داریم؛ مجموعه بین‌المللی ماناپال برای اولین بار در ایران سرویس‌های تخصصی خرید و فروش برای ارز‌های دیجیتال به خصوص بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) طراحی کرده است که شما با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید وارد بازار‌های معتبر معاملات ارزی دیجیتال شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات منحصر به فرد ماناپال در خصوص خرید و فروش ارز‌های دیجیتال با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید.

bitcoin continues to see unprecedented growth 887657540 5a2954bd094ee

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.