بیت‌کوین

 بیت‌کوین ( BitCoin ) مقوله جدیدی نیست و امروزه با افزایش قیمت این ارز دیجیتال، همه جا سخن از آن است. بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه‌ فینتک ( Fintech ) معتقدند اختراع بیت‌کوین ( BitCoin ) و ارز‌های دیجیتال مهم‌ترین اتفاق صد سال اخیر بوده است. امروزه بیت‌کوین ( BitCoin ) به عنوان یک ارز معتبر و رسمی شناخته می‌شود و در زمانی که این مقاله در حال نوشتن است، قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) به بیش از 15 هزار دلار رسیده است.

 بسیاری معتقد هستند که افزایش قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) در چند ماه اخیر، حباب است و دیر یا زود این حباب می‌ترکد و در نهایت تمام تلاش‌هایی که برای این ارز دیجیتال کشیده شده است، در کمتر از چند هفته از بین می‌رود. متخصصان و کارشناسانی که طرفدار این عقیده هستند که بیت‌کوین ( BitCoin ) یک حباب است و ارزشی ندارد، معتقد هستند که بیت‌کوین ( BitCoin ) به دلیل نداشتن یک سازماندهی حقیقی و فقدان یک مجموعه واحد، هیچگاه نمی‌تواند جایگزینی برای ارز‌های حقیقی مانند دلار یا یورو باشد و پس از اتمام 21 میلیون واحد بیت‌کوین ( BitCoin ) و زمانی که تمام پروسه ماینینگ در سراسر دنیا متوقف شود، حباب بیت‌کوین ( BitCoin ) نیز می‌ترکد و ارزشش را خیلی سریع از دست می‌دهد. البته فقط این یک روی سکه است و در طرف مقابل افراد بیشتری هستند که بیت‌کوین ( BitCoin ) یک ارز رسمی و البته با ارزش می‌دانند. بر اساس نظر این افراد بیت‌کوین ( BitCoin ) یک پول و ارز مستقل است و هیچگاه نمی‌توان آن را با ارز‌های حقیقی مانند دلار یا یورو مقایسه کرد؛ از همین رو ارزش بیت‌کوین ( BitCoin ) به مقدار باقی مانده از آن نیست و باید بر اساس میزان معاملات روزمره مردم این ارز را ارزش‌گذاری کرد. افزایش قیمت بیت‌کوین ( BitCoin ) در یک ماه اخیر نیز به دلیل افزایش تبادلات بیت‌کوین ( BitCoin ) در فضاهای تجاری P2P است و هرچه حجم این تبادلات بیشتر شود، میزان ارزش بیت‌کوین ( BitCoin ) نیز افزایش میابد. با توجه بوجود آمدن نوسانات اخیر در بازار‌های معتبر ارز‌های دیجیتال، بسیاری از افراد به فکر فروش دارایی‌ها و مخازن ارز‌های دیجیتال خود هستند و بسیاری نیز به فکر سرمایه‌گذاری در این بازار منحصر به فرد؛ اگر شما هم جزء کسانی هستید که قصد خرید یا فروش ارز‌های بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) خود را دارید، خبری خوب برایتان داریم؛ مجموعه بین‌المللی ماناپال برای اولین بار در ایران سرویس‌های تخصصی خرید و فروش برای ارز‌های دیجیتال به خصوص بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum ) طراحی کرده است که شما با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید وارد بازار‌های معتبر معاملات ارزی دیجیتال شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات منحصر به فرد ماناپال در خصوص خرید و فروش ارز‌های دیجیتال با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید.

725 Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy8xYWY0NGRmMTM5YjI2MjkyOGUyNjY0NjcyZGVjZGEzNS5qcGc

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.