مستر کارت

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، مستر کارت ( MasterCard ) است؛ این کمپانی آمریکایی که کارش را از یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های آمریکایی شروع کرده، امروزه دارای یکی از متنوع‌ترین سبد‌های محصولی در حوزه‌های مختلف خدمات مالی بین‌المللی است. مجموعه ماناپال نیز با در نظر گرفتن نیاز امروز مردم ایران در خصوص رشد و توسعه در حوزه‌های اقتصادی مختلف، اقدام به ارائه کارت‌های مجازی شرکت مستر کارت ( Virtual MasterCard )، کارت‌های هدیه مستر کارت ( Gift MasterCard ) و کارت‌های مستر کارت قابل شارژ ( Debit MasterCard )کرده است و شما می توانید با بهترین نرخ خرید های دلاری خود را از همین طریق انجام دهید.

 متاسفانه در نبود این خدمات ، مسافرین ایرانی در مسافرت های خارجی ناچار به حمل پول نقد با حجم زیاد هستند که در بسیاری از مواقع مورد سواستفاده سارقان قرار می گیرند. وجود این کارت ها این مشکل را هم برای مسافران ایرانی حل می نماید، چراکه بسادگی می توانند از ATM ها یا همان دستگاه های خودپرداز وجه مورد نیاز خود را دریافت کنند و یا از دستگاه POS فروشگاه ها خرید خود را انجام دهند و  بدین شکل از تعرض سارقان مصون بمانند. حتی در حالتیکه می خواهید خرید های خود را با پول نقدی که از داخل ایران همراه خود برده اید انجام دهید، وجود این کارت ها برای مسافران ایرانی در سفر های خارجی یک ضریب اطمینان را به همراه خواهد داشت. چرا که در صورت وقوع هزینه های پیش بینی نشده می توانید از داخل ایران کارت خود را شارژ و در کشور محل اقامت خود استفاده نمایید. در حالیکه بسیاری از موسسات مالی بین المللی به شهروندان ایرانی خدمات ارائه نمی کنند، وجود چنین ابزاری بخصوص در مواقع اضطراری در سفر های خارجی می تواند بسیار راهگشا باشد.بر اساس نظر سنجی کاربران دبیت‌ کارت ( Debit Card ) در سراسر دنیا، دبیت کارت‌های کمپانی مستر کارت ( MasterCard ) محبوبیت بیشتری از مابقی موسسات دارد و این به دلیل گسترش خدمات این شرکت در چند سال اخیر است؛ از همین رو مجموعه تخصصی ماناپال اقدام ارائه خدمات مالی در خصوص مستر کارت قابل شارژ ( Debit MasterCard ) کرده است و این امکان را برای شهروندان ایرانی بوجود آورده است که به راحتی و در یک بازه زمانی کوتاه صاحب یک مستر کارت قابل شارژ ( Debit MasterCard ) شوند. یکی دیگر از خدمات نوین مجموعه ماناپال، شارژ کردن کارت‌های مستر کارت قابل شارژ ( Debit MasterCard ) است. ماناپال با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروزی ایران، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص شارژ کارت‌های ارزی بین‌المللی مستر کارت ( Debit MasterCard ) کرده است. 

برای تهیه و شارژ مسترکارت قابل شارژ ( Debit MasterCard ) می‌توانید با مراجعه به صفحه نخست وب سایت ماناپال اقدام به سفارش این کارت بین‌المللی کنید، همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات دیگر مجموعه ماناپال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

Debit MasterCard Deutsche Bank 516

 

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.