درآمد‌های ارزی

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت یک امر معمول به حساب می‌آید و سالانه افراد زیادی از طریق فضا‌های مجازی هزاران دلار کسب می‌کنند که این نشان دهنده رشد و توسعه کسب و کار‌های اینترنتی در چند سال اخیر است. در حال حاضر افراد فعال در سطح وب، از راه‌های مختلفی می‌توانند کسب درآمد کنند که معمول‌ترین آن‌ها فروش فایل‌های آماده، ساخت و توسعه نرم‌افزار و فروش کتاب و مجلات مجازی می‌باشد، همچنین بسیاری از افراد به صورت تخصصی از طریق وب سایت‌های مختلف اقدام به داد و ستد در زمینه‌های ارزی و همچنین خرید و فروش سهام شرکت‌های بین‌المللی می‌کنند.

 بسیاری از شهروندان ایرانی هم مانند مردم سراسر جهان قصد دارند از طریق وب سایت‌های بین‌المللی اقدام به کسب درآمد کنند، اما همیشه با مسئله درگاه‌های مالی بین‌المللی رو به رو هستند و حساب و یا کارت بانکی آن‌ها قادر به پشتیبانی از تراکنش‌های مالی بین‌المللی نیست؛ از همین رو مجموعه ماناپال با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروزی ایران اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های مالی بین‌المللی کرده است.

online shopping

دریافت درآمد‌های عرضی از طریق پی‌پال ( PayPal )

امروزه پی‌ پال ( PayPal ) به عنوان یکی از مطمئن‌ترین و سریع‌ترین روش‌های پرداخت در سراسر دنیا شناخته می‌شود و هر ساله کمپانی‌ها و وب‌سایت‌های زیادی از خدمات پی‌ پال ( PayPal ) برای جلو بردن کسب و کارشان استفاده می‌کنند. در واقع پی‌ پال ( PayPal ) با تشکیل یک کیف پول مجازی برای شما، این امکان را بریتان بوجود می‌آورد که سریع و بدون واسطه پول خود را به هر حسابی که دوست دارید انتقال دهید. وب‌سایت‌های زیادی از جمله 99Design.com، Freelancer.com ، Microlancer و صد‌ها وب‌سایت‌های دیگر از درگاه پرداخت پی‌ پال ( PayPal ) برای پرداخت درآمد‌های کاربران خود استفاده می‌کند، همین موضوع باعث شده است مجموعه ماناپال یک سرویس تخصصی در خصوص تشکیل حساب پی‌ پال ( PayPal ) برای کاربران ایرانی راه بیندازد. شما می‌توانید با استفاده از وب‌سایت ماناپال اقدام به ایجاد یک حساب پی‌ پال ( PayPal ) کنید و با بهره‌‌گیری از آن در آمد‌های ارزیتان را جمع آوری کنید. برای نقد کردن اعتبارات حساب پی‌ پال ( PayPal ) هم می‌توانید از خدمات ماناپال در این خصوص استفاده کنید؛ کافی است مبلغی را که در نظر دارید به حساب پی‌ پال ( PayPal ) مجموعه ماناپال انتقال دهید تا کمتر از 24 ساعت مبلغ به شکل ریالی به حساب بانکیتان واریز شود.

paypal logo

پرداخت از طریق وسترن یونیون

خدمات منحصر به فرد مالی و ارتباطی وسترن یونیون سال‌ها است که در سراسر دنیا برای انتقال پول و سرمایه استفاده می‌شود و به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های انتقال پول به شمار می‌رود. خدمات وسترن یونیون به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که محبوبترین آن‌ها، سرویس انتقال پول از طریق شخص به شخص ( P2P ) و حواله بانکی وسترن یونیون است. سرویس حواله بانکی وسترن یونیون به شما این اجازه را می‌دهد که از حساب بانکیتان، مقدار پول مورد نظرتان را به یک حساب بانکی دیگر در یک کشور دیگر انتقال دهید، امروزه با رفع تحریم‌های بانکی و همچنین خدمات نوین ماناپال، این امکان بوجود آمده است که شهروندان ایرانی نیز برای انتقال پول خود به کشور‌های خارجی از خدمات وسترن یونیون استفاده کنند؛ از همین نظر می‌توانید با استفاده از سرویس‌های تخصصی ماناپال، اقدام به دریافت حواله وسترن یونیون کنید و در کمترین زمان پول خود را در ایران دریافت کنید.

Western Union Adds Bank Account Based Funding Options for Users in 5 Countries Adds Mobile Money Transfer Service in Ivory Coast

کسب اعتبارات ارزی از طریق مسترکارت

قطعا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، مسترکارت ( MasterCard ) است؛ این کمپانی آمریکایی که کارش را از یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های آمریکایی شروع کرد، امروزه دارای یکی از متنوع‌ترین سبد‌های محصولی در حوزه‌های مختلف خدمات مالی بین‌المللی است. امروزه اغلب وب‌سایت‌های بین‌المللی جهان با استفاده از خدمات مسترکارت ( MasterCard ) اقدام به انتقال پول می‌کنند؛ شما هم می‌توانید از طریق مجموعه ماناپال، مسترکارت ( MasterCard ) خود را دریافت کنید و با ثبت اطلاعات آن در وب‌سایت مورد نظرتان، اقدام به جمع آوری اعتباراتتان کنید؛ پس از آن می‌توانید از طریق سرویس پرداخت مسترکارت ( MasterCard )، مبلغ مورد نظرتان را به حساب بانکی ماناپال واریز کنید و در کمتر از 24 ساعت مبلغ مورد نظرتان را در ایران به شکل اعتبارات ریالی دریافت کنید.

 

mastercard symbol 02

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.