ترنسفر وایز

 ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) یک سیستم انتقال پول واحد‌های مالی متفاوت است که؛ توسط کریستو کارمن (Kristo Käärmann ) و تاوت هینریکس ( Taavet Hinrikus ) تاسیس شد، این دو دوست اهل استونی با هدف شکستن مرز‌های انتقال پول در سال 2011 شرکت ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) را تاسیس کردند و تاکنون پیشرفت چشم‌گیری در صنعت انتقال پول داشته‌اند. 

زمان در دنیای امروز زمان بیش از پیش مورد اهمیت قرار دارد و تقریبا هرکسی دوست دارد تمام کارهایش در کمترین زمان ممکن به انجام برسد. مسئله زمان در حوزه تجارت بین‌الملل و انتقال ارز شاید بیش از مابقی حوزه‌ها اهمیت دارد زیرا افرادی که در سیستم‌های مالی و ارزی مشغول به فعالیت هستند به خوبی می‌دانند ارزش ارز و واسته‌های آن ممکن است در لحظه دچار تغییر شود و برنامه‌های از پیش تعیین شده را یک شبه نابود کند.
در حالت عام وقتی می‌خواهید پولی را برای شخصی و یا شرکتی از یک کشور به کشور دیگری انتقال دهید، ابتدا باید پول خود را به واحد پول کشور مقصد تبدیل کنید که این امر قطعا باعث می‌شود زمان زیادی صرف از شما خواهد گرفت و شما جدای هزینه حواله می‌بایست هزینه تبدیل ارز نیز پرداخت کنید؛ ترنسفر وایز ( TransferWise ) توانسته است با تکیه بر سیستم‌های پرداخت جدید این مشکل را رفع کند.ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) در واقع یک صرافی قابل حمل است؛ به صورتی که همزمان با انتقال پول، مبلغ شما را نسبت به ارزش واحد پول مقصد می‌سنجد و تفاوت آن را به مقدار پول انتقال یافته به مقصد اضافه یا کم می‌کند. شما با ترنسفر وایز ( Transfer Wise )، دیگر نیازی به حساب و کتاب‌های پیچیده مالی برای انتقال پول ندارید و فقط کافیه مقدار پول مقصد و یا مبدا را مشخص کنید تا ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) با استفاده از داده‌های بدست آمده از دیتابیس مجموعه بلومبرگ، آن را به واحد پول مورد نیاز شما تغییر دهد و در یک چشم به هم زدن آن را انتقال دهد. برای استفاده از ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) ابتدا می‌بایست یک کارت بانکی و یا یک حساب بانکی معتبر به آن متصل کنید. ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) در وب‌سایت خود و همچنین اپلیکشین خود تمام مراحل اتصال کارت‌ها و حساب‌های بانکی را توضیح داده است و فقط کافی است یک اکانت در وب سایت این کمپانی بسازید تا بتوانید از تمام خدمات سیستم انتقال پول ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) استفاده کنید. شهروندان مقیم ایران برای اینکه بتوانند از سیستم ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) برای انتقال ارز استفاده کنند، می‌توانند از طریق وب سایت ماناپال اقدام به ثبت سفارش کنند و یا با استفاده از کارت‌ها و حساب‌های ارائه شده توسط ماناپال تمام امور را بدست بگیرند و مستقیم از سیستم ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) استفاده کنند. برای دربیافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ماناپال در خصوص ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

 

6.14540 twitter og

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.