امریکن اکسپرس

امریکن اکسپرس ( American express ) یک کمپانی بزرگ ارائه دهنده خدمات مالی است که نزدیک به دو قرن است در ضمینه‌های مختلف ارزی و بانکی فعالیت می‌کند. امریکن اکسپرس ( American express ) یکی از رقیبان کمپانی‌های بزرگ مسترکارت ( MasterCard ) و ویزاکارت ( VisaCard ) به شمار می‌رود که در چند سال اخیر با رشد 13 درصدی که این کمپانی داشته است به نظر می‌رسد در چند سال آینده امریکن اکسپرس ( American express ) با ارزش‌ترین برند دنیا در ضمینه خدمات مالی به حساب خواهد آمد.

 امریکن اکسپرس ( American express ) دو ابداع بسیار مهم داشته است، اولی چک مسافرتی بود که امروزه به نام چک بین بانکی نیز آن را می‌شناسیم. در سال 1819 امریکن اکسپرس ( American express ) با در نظر گرفتن نیاز توریست‌ها و مسافران، برای اولین چک مسافرتی را ابداع کرد. چک مسافرتی که امریکن اکسپرس ( American express ) ابداع کرد، توانست انقلابی در صنعت توریسم بوجود بیاورد؛ دیگر مسافران نیازی نبود پول نقد همراه خود جا به جا کنند و با استفاده از این چک‌ها می‌توانستند از حساب خود در بانک‌های همکار امریکن اکسپرس ( American express )، پول برداشت کنند. ابداع دوم کمپانی امریکن اکسپرس ( American express ) کارت اعتباری بود. این کارت‌ها که در واقع جایگزینی برای چک‌های مسافرتی امریکن اکسپرس ( American express ) بودند، به افراد این اجازه را می‌دادند که با به همراه داشتن این کارت از حساب خود در سراسر آمریکا پول برداشت کنند؛ این کارت‌های پلاستیکی و سبز بودند و به شکلی آغازی برای بوجود آمدن کارت‌های بانکی امروزی به شمار می‌روند. 
امریکن اکسپرس ( American express ) هم مانند کمپانی‌های بزرگ حوزه خدمات مالی، کارت‌های بانکی و سرویس‌های متنوعی را به مشتریان این شرکت ارائه می‌دهد. با رشد و توسعه‌ای که در چند سال اخیر شاهدش بودیم ، امریکن اکسپرس ( American express ) امروزه به عنوان بزرگترین ارائه دهنده کارت‌های اعتباری به حساب می‌آید. اما ویژگی که امریکن اکسپرس ( American express ) را از مابقی رقیبان خود جلو می‌اندازد، سرویس Premium این شرکت است؛ سرویس Premium امریکن اکسپرس ( American express )، مخصوص کسب و کار‌ها و تجار فعال است؛ این سرویس اجازه می‌دهد که شما بتوانید با هزینه بسیار کم و در عرض زمان کوتاهی مبالغ بالای خود را در حالت B2B انتقال دهید، به زبان ساده‌تر امریکن اکسپرس ( American express ) شبکه‌ای را بنا نهاده است که کمپانی‌های بزرگ و همچنین تجار فعال می‌توانند با عضویت در آن ارزان‌تر و ساده‌تر مبالغ خود را به هم منتقل کنند، البته این سیستم فقط برای مبالغ بالا است و شخص و یا شرکت متقاضی می‌بایست از نظر قوانین ایالت متحده آمریکا، مجاز به معامله و تجارت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات امریکن اکسپرس ( American express ) و همینطور دریافت کارت‌های بانکی این کمپانی، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید.

 

103480765 RTSB1Z0

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.