کارت Prepaid

کمپانی‌های مختلفی در سراسر دنیا اقدام به ارائه کارت‌های بانکی الکترونیکی می‌کنند. هدف از بوجود آمدن این کارت‌ها، کاهش پول نقد در جامعه و آسان‌تر کردن روش‌های پرداخت و انتقال پول می‌باشد از همین رو با گسترش فناوری‌های جدید در خصوص کارت‌های بانکی، به نظر می‌رسد در ده سال آینده باید منتظر بوجود آمدن جوامع ( CashLess ) باشیم که از استفاده از پول نقد دوری می‌کنند؛ همچنین با توسعه کمپانی‌های ارائه دهنده خدمات مالی مانند مسترکارت ( MasteCard ) و یا ویزاکارت ( VisaCard )، امروزه هرکس قادر خواهد بود یک کارت بانکی بین‌المللی داشته باشد.

 کارت‌هایی که امروزه توسط موسسات مالی ارائه می‌شود، به چند نوع تقسیم می‌شوند که خدمات هر کدام را بر اساس نوع نیاز‌های یک قشر از مردم طراحی کرده‌اند.  کارت‌های بانکی بر اساس قوانین بین‌المللی حاکم بر جهان امروزی به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از: کارت‌های اعتباری ( Credit Card )، دبیت‌ کارت ( Debit Card ) و کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card )، در این مقاله قصد داریم کارت‌هایکارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) را به شما معرفی کنیم و در نهایت مزیت‌های آن را باهم بررسی کنیم.
کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card )، کارت‌هایی هستند که برای صادر شدن به یک مبلغ حداقلی نیاز دارند و این مبلغ در واقع مقدار اعتبار کارت به شمار می‌آید. در واقع کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card )، کارتی است که شما خود کارت و مقدار اعتبار آن را می‌خرید و به عبارتی پول خود را تبدیل به اعتبار داخل کارت می‌کنید. کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) مناسب‌ترین کارت برای شهروندان ایرانی به حساب می‌آید، زیرا برای صدور آن‌ها نیازی نیست حساب بانکی بین‌المللی داشته باشید و به راحتی و با پرداخت مستقیم از طریق وب سایت ماناپال، می‌توانید در سریع‌ترین حالت ممکن کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) خود را داشته باشید. کارت‌های پیش‌پرداخت ( Prepaid Card )، انواع مختلفی دارند که معروف‌ترینشان کارت هدیه ( Gift Card ) است.  شما با استفاده از کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) می‌توانید از تمام ویژگی‌های یک کارت بانکی بین‌المللی بهره‌ببرید و از صد‌ها فروشگاه در سراسر جهان خرید کنید و یا در مسافرت‌ها با استفاده از دستگاه خودپرداز ( ATM ) پول نقد دریافت کنید؛ همچنین امروزه با گرسترش فروشگاه‌های اینترنتی شما می‌توانید با بهره‌گیری از کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) به راحتی خدمات و کالا‌های ارائه شده در وب سایت‌های بین‌المللی را خریداری کنید. برای تهیه یک کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) معتبر، می‌توانید از خدمات ارزی ماناپال استفاده کنید و یک کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) به نام خودتان دریافت کنید. برای تهیه کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) می‌توانید با مراجعه به صفحه نخست وب سایت ماناپال اقدام به سفارش کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) بین‌المللی کنید، همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت و میزان شارژ کارت‌ پیش‌پرداخت ( Prepaid Card ) می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال، تماس حاصل بفرمایید.

 

reloadable prepaid card 1

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.