مسترکارت مجازی

در یک دهه اخیر با گسترش فناوری‌های حوزه پرداخت، نقش پول نقد به در معاملات روزمره به حداقل خود رسیده است و امروزه هر فرد با داشتن یک کارت بانکی قادر خواهد بود تمام امور روزمره خود را به سادگی به انجام برساند. با توسعه کمپانی‌های ارائه دهنده خدمات مالی مانند مسترکارت ( MasteCard ) و یا ویزاکارت ( VisaCard )، امروزه هرکس قادر خواهد بود یک کارت بانکی بین‌المللی داشته باشد. کارت‌هایی که امروزه توسط موسسات مالی ارائه می‌شود، به چند نوع تقسیم می‌شوند که خدمات هر کدام را بر اساس نوع نیاز‌های یک قشر از مردم طراحی کرده‌اند.

  قطعا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، مسترکارت ( MasterCard ) است؛ این کمپانی آمریکایی که کارش را از یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های آمریکایی شروع کرد، امروزه دارای یکی از متنوع‌ترین سبد‌های محصولی در حوزه‌های مختلف خدمات مالی بین‌المللی است. یکی از محبوب‌ترین محصولات شرکت مسترکارت ( MasterCard )، کارت مجازی یا Virtual این کمپانی است. مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) به شکلی طراحی شده است که افراد بتوانند سریع و بدون هزینه اضافی یک کارت بانکی به صورت آنلاین داشته باشند. مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) از نوه کارت‌های پیش‌ پرداخت یا prepaid است و شما بر اساس مقدار نیازتان آن را شارژ کرده و با استفاده از آن از خدمات آنلاین مسترکارت ( MasterCard ) استفاده می‌کنید. مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) در واقع به شکلی طراحی شده است که جوابگوی نیاز‌های اضطراری افراد باشد؛ به عنوان مثال، شما یک کالا در یک فروشگاه اینترنتی می‌بینید و می‌خواهید سریعا آن را خریداری کنید اما فاقد یک کارت بانکی معتبر هستید، در این حالت شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت ماناپال، به صورت آنی یک مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) سفارش دهید و با استفاده از آن خدمات و یا کالایی که در نظر دارید را خریداری کنید. در نظر بگیرید همانطور که از اسم مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) مشخص است، این کارت به صورت مجازی و آنلاین قابل استفاده است و از نظر فیزیکی وجود خارجی نخواهد داشت.  اعتبار مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) بر اساس میزان شارژ شما 1 تا 2 سال است. شما با استفاده از مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) می‌توانید از تمام وب سایت‌های فروشگاهی بین‌المللی خرید کنید، همچنین برای بهینه‌ استفاده کردن از مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard )، می‌توانید آن را به کیف پول‌های الکترونیک خود مانند پی‌پال ( PayPal ) متصل کنید. برای خرید و صدور آنی مسترکارت مجازی ( Virtual MasterCard ) می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ماناپال تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما به شما مشاوره لازم را ارائه دهند.

 

1407442699

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.