سوئیس‌کر

مهاجرت و زندگی در سوئیس آرزوی خیلی از مردم جهان است. این کشور زیبا امن‌ترین کشور دنیا به حساب می‌رود و همچنین وضعیت رفاه شهروندان این کشور از متوسط جهانی بسیار بیشتر است و میانگین در آمدشان تقریبا 3 برابر میانگین جهانی است، این مسائل باعث شده است که هر ساله صد‌ها نفر برای دریافت اقامت این کشور تلاش کنند. یکی از راه‌های مهاجرت به سوئیس که می‌توانید در نهایت به اقامت این کشور بینجامد، تحصیل در این کشور است، به همین دلیل سالانه بیش از 1000 نفر از سراسر دنیا برای تحصیل در سوئیس اقدام می‌کنند.

 کشور سوئیس در قلب اروپا قرار دارد و یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا به حساب می‌رود. در این کشور به چهار زبان رومانش، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی مکالمه می شود. کشور سوئیس با لیختن اشتاین ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا و اتریش مرز مشترک دارد. پایتخت کشور سوئیس شهر برن می‌باشد و زوریخ و ژنو از از شهرهای مهم آن به شمار می‌روند. سوئیس جزء کشور‌های مهاجر پذیر به حساب می‌رود و هر ساله صد‌ها نفر برای مقاصد مختلف به این کشور مهاجرت می‌کنند. مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل یکی از راه‌هایی است که دانشجویانی که می‌خواهند تابئیت این کشور را کسب کنند، انتخاب می‌کنند. یکی از هزینه‌هایی که فرد متقاضی برای تحصیل در کشور سوئیس می‌بایست پرداخت کند، هزینه بیمه سوئیس‌کر یا SwissCare insurance است؛ البته هزینه بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance ) فقط مختص به دانشجویان متقاضی تحصیل در سوئیس نمی‌شود و همه مهاجرانی که قصد اقامت در این کشور را دارند باید این هزینه را بپردازند، اما با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع برای دانشجویان و اینکه فیش واریز هزینه بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance ) باید همراه با مدارک دانشجو برای اپلای ارسال شود، اغلب افراد بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance ) را یک نوع بیمه دانشجویی به حساب می‌آورند. اعتبار بیمه سوئیس‌کر( SwissCare insurance ) یک ساله است و دانشجو پس از اتمام هر دوره می‌بایست بر اساس پلن انتخابی، اعتبار بیمه خود را شارژ کند. بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance ) برای دانشجویان سه پلن انتخابی در نظر گرفته است که به ترتیب قیمت عبارتند از : پلن 30,000 یورویی ، پلن 100,000 یورویی و پلن 500,000 یورویی؛ بر اساس این پلن‌ها شما می‌توانید از خدمات بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance )، در کشور سوئیس و همچنین تمام اروپا استفاده کنید، بدیهی است هرچه پلن گران قیمت‌تری انتخاب کنید خدمات و سرویس‌های بیشتری دریافت می‌کنید. بر اساس برنامه جدید بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance )، متقاضیان مهاجرت به کشور سوئیس می‌توانند از طریق کارت‌های ارزی بین‌المللی مانند مسترکارت ( MasterCard ) و یا ویزاکارت ( VisaCard ) هزینه بیمه سوئیس‌کر ( SwissCare insurance ) را به صورت آنلاین بپردازند. برای بهره‌مندی از این کارت‌های بین‌المللی و یا پرداخت مستقیم از اعتبارات ریالی، می‌توانید با مجموعه ماناپال تماس حاصل بفرمایید.

 

17202998 1219688714747771 725573339934974529 n

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.