مسترکارت Travel

در یک دهه اخیر با گسترش فناوری‌های حوزه پرداخت، نقش پول نقد به در معاملات روزمره به حداقل خود رسیده است و امروزه هر فرد با داشتن یک کارت بانکی قادر خواهد بود تمام امور روزمره خود را به سادگی به انجام برساند. با توسعه کمپانی‌های ارائه دهنده خدمات مالی مانند مسترکارت ( MasteCard ) و یا ویزاکارت ( VisaCard )، امروزه هرکس قادر خواهد بود یک کارت بانکی بین‌المللی داشته باشد. کارت‌هایی که امروزه توسط موسسات مالی ارائه می‌شود، به چند نوع تقسیم می‌شوند که خدمات هر کدام را بر اساس نوع نیاز‌های یک قشر از مردم طراحی کرده‌اند.

 قطعا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، مسترکارت ( MasterCard ) است؛ این کمپانی آمریکایی که کارش را از یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های آمریکایی شروع کرد، امروزه دارای یکی از متنوع‌ترین سبد‌های محصولی در حوزه‌های مختلف خدمات مالی بین‌المللی است. یکی از پرطرفدارترین محصولات کمپانی مسترکارت ( MasterCard )، کارت مسافرتی این شرکت ( Travel Card ) این شرکت است. مسترکارت تراول ( Travel MasterCard ) یک کارت Prepaid به شمار می‌رود یعنی شما قبل از اینکه کارت را دریافت کنید، مبلغ موجودی آن را مشخص کرده‌اید و به میزان نیازتان آن را شارژ می‌کنید. مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) مانند یک مابقی کارت‌های معتبر کمپانی مسترکارت ( MasterCard ) استفاده‌های زیادی دارد، شما می‌توانید با بهره‌گیری از این کارت از تمام فروشگاه‌ها به صورت آنلاین و یا فیزیکی خرید کنید و همچنین قادر خواهید بود از دستگاه‌های خود پرداز ( ATM ) در سراسر دنیا استفاده کنید و از مقدار شارژتان پول نقد دریافت کنید. ارز مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) دلار است و دارندگان این کارت می‌توانند تا سالیانه 30 هزار دلار کارت خود را شارژ کنند. به دلیل اینکه مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) به صورت تخصصی برای مسافران طراحی شده است، کمپانی مسترکارت ( MasterCard ) با بهره‌گیری از تدابیر مخصوص باعث شده است تهیه این کارت بسیار آسان باشد و فرد برای خرید آن نیازی به آدرس و مشخصات ثابت نداشته باشد؛ در واقع ویژگی که باعث محبوبیت مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) شده است همین راحتی در تهیه این کارت است، از همین رو بر روی مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) هیچ‌ اسمی به عنوان نام دارنده کارت حک نشده است. برای تهیه مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) می‌توانید از خدمات ماناپال در حوزه ارائه خدمات مالی استفاده کنید و با مراجعه به صفحه نخست وب سایت ماناپال اقدام به تهیه مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و همچنین چگونگی دریافت مسترکارت مسافرتی ( Travel MasterCard ) با شماره‌های مندج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

 

EN Quer Beach

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.