اسکایپ

اسکایپ ( skype ) یک نرم افزار کاربردی است که در حوزه ارتباطات فعالیت می‌کند و کاربران آن با استفاده از این نرم‌افزار قادر به برقراری ارتباط با استفاده از صدا و تصویر با همدگیر هستند. تماس تلفنی و ویدیویی بین کاربران اسکایپ کاملاً رایگان است و این موضوع اسکایپ ( skype ) را به یکی از پرطرفدار‌ترین نرم‌افزار‌های ارتباطی تبدیل کرده است. خبری که چند وقت پیش دنیا را تکان داد، همکاری اسکایپ با پی‌پال ( Pay Pal ) بود و نتیجه این همکاری را می‌توان انتقال و ارسال پول بوسیله نرم‌افزار اسکایپ ( skype ) دانست.

طبق آخرین خبر‌های بدست آمده، اسکایپ ( skype ) در بروزرسانی جدید نرم‌افزار خود قابلیتی را برای کاربران این نرم‌افزار قرار داده است که با آن بتوانند مبالغ مورد نظر خودشان را با استفاده از سرویس‌های ماناپال انتقال دهند. ویژگی جدید اسکایپ ( skype ) به نام Send Money قرار است انتقال پول را آسان‌تر از همیشه کند، در واقع اسکایپ ( skype ) قرار است با بوجود آوردن یک سیستم گردش مالی داخلی در نرم‌افزار خود، این امکان را به کاربران بدهد که بدون خارج شدن از نرم‌افزار مقدار پول مورد نظر خود را به یک کاربر اسکایپ دیگر انتقال دهد، در این سیستم شما به سادگی می‌توانید با انتخاب گزینه Send Money مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از حساب پی‌پال ( Pay Pal ) خود به حساب پی‌پال ( Pay Pal ) کاربر دیگر اسکایپ ( skype ) انتقال دهید. البته بر اساس نظر کارشناسان حوزه پرداخت از لحاظ فنی، تعاملات میان پی‌پال ( Pay Pal ) و اسکایپ ( skype ) برای معاملات تجاری طراحی نشده است و بیشتر برای پرداخت‌های کوچک است مانند انتقال پول بین دوستان و خانواده خود، اما از لحاظ قانونی هیچگونه مانعی برای انتقال مبالغ بالا وجود ندارد. البته در چند سال اخیر پی‌پال ( Pay Pal ) نفوذ خود را در برخی از کشور‌ها از دست داده است، کشور‌هایی مانند ترکیه و یا مالزی دیگر از لحاظ قانونی پی‌پال ( Pay Pal ) را برای انتقال پول مناسب نمی‌دانند، اما به نظر می‌رسد که پی‌پال ( Pay Pal ) با همکاری جدیدش با اسکایپ بتواند نفوذ خود را در جوامع مختلف بیشتر کند. شما هم می‌توانید با بوجود آوردن یک حساب پی‌پال ( Pay Pal ) برای خود از خدمات جدید اسکایپ ( skype ) برای انتقال پول استفاده کنید. برای تشکیل یک حساب پی‌پال ( Pay Pal ) می‌توانید از خدمات ماناپال استفاده کنید و با بهره‌گیری از اعتبارات ریالی خود به راحتی و بدون واسطه حساب پی‌پال ( Pay Pal ) خود را تشکیل دهید و از خدمات جدید اسکایپ ( skype ) در حوزه انتقال پول و همچنین دیگر خدمات پی‌پال ( Pay Pal ) استفاده کنید. 

 

skypepaypal.0

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.