اسپانیا

اقامت و دریافت ویزای اروپا، شاید آرزوی خیلی از مردم جهان باشد، راه‌های مختلفی برای تحقق این رویا و آرزو وجود دارد که در مقالات قبل بسیاری از آن‌ها را با هم بررسی کردیم. اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌گذاری یک امر رایج و نسبتا محبوب است، برخی از کشور‌ها خرید ملک در آن‌ها به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری به حساب می‌رود، اسپانیا یکی از این کشور‌ها هست، البته ناگفته نماند که ملک خریداری شده شامل مقدار معینی مالیات می‌شود و افراد سالانه برای تمدید ویزای خود می‌بایست این مالیات را پرداخت کنند، اما به طور کل این خرید ملک در اسپانیا، یکی از راه‌های پر طرفدار برای دریافت اقامت اروپا به شمار می‌رود.

  از آنجایی كه کشور اسپانيا عضو اتحاديه اروپا است، اخذ اقامت این کشور به معنی دریافت ویزای کل کشور‌های اتحاديه اروپا است و یکی از آسان‌ترین راه‌های اخذ اقامت اسپانیا، خرید ملک در این کشور است. خرید ملک در اسپانیا، تضمینی است برای دریافت سند اقامت شما و خانوادتان در این کشور که به عنوان یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌های دریافت اقامت اروپا شناخته می‌شود. خرید ملک و دریافت ویزای اسپانیا به دو صورت است، یک خرید املاکی که زیر 500,000 یورو قیمت دارند، در این حالت ویزای شما و خانوادتان موقت است، اما اعتبار آن بلند مدت است. شما و خانوادتان با خرید یک ملک با قیمت کمتر از 500,000 یورو، ویزای 2 الی 3 ساله اروپا را کسب می‌کنید و به راحتی در تمام کشور‌های اتحادیه اروپا می‌توانید به کسب و کار و زندگی بپردازید. حالت دوم، خرید املاک بالای 500,000 یورو است، در این حالت امتیازات بهتری در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما اقامت دائم اسپانیا را بدون قید و شرط کسب می‌کنید و ضمن اینکه در تمام کشور‌های عضو اتحاديه اروپا می‌توانید زندگی کنید، شما و خانوادتان نیز بیمه درمانی هستید و می‌توانید از خدمات تحصیلی رایگان کشور اسپانیا استفاده کنید. شما با خرید املاک بالای 500,000 یورو ویزایی با عنوان (( Gold Residency )) دریافت می‌کنید که در واقع شما به عنوان یک شهروند اسپانیایی به حساب می‌روید و می‌بایست از تمام حقوق یک شهروند اسپانیایی بهره‌مند شوید.
برای خرید ملک در اسپانیا، می‌توانید از وب سایت‌های مربوط به این حوزه استفاده کنید، وب سایت‌هایی مانند www.aplaceinthesun.com یا www.kyero.com جزء پر طرفدارترین وب سایت‌های حوزه خرید و فروش ملک در  اروپا و اسپانیا هستند. برای اینکه بتوانید در این وب‌سایت‌ها ملک مورد نظر خود را خریداری کنید، می‌توانید از خدمات پرداخت ماناپال استفاده کنید و تمام مبالغ را به صورت مستقیم، از اعتبارات ریالی خود بپردازید. ماناپال برای شما یک کارت و حساب ارزی بین‌المللی در نظر می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها به هر کجای دنیا و به هر مقدار که دوست دارید، پول واریز کنید.

 

slider view batllo

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.