ویزای E2

اقامت و زندگی در ایالت متحده آمریکا، آرزوی خیلی از مردم جهان است. دریافت ویزا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های دریافت ویزا و سند اقامت کشور آمریکا است. ویزای E2، یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌های دریافت اقامت ایالت متحده آمریکا است، این ویزا که در واقع نوعی از ویزای سرمایه‌گذاری این کشور است، برای افرادی که می‌خواهند کسب و کار‌ها و سرمایه‌‌گذاری‌های کوچک در آمریکا انجام دهند بسیار مناسب است. در این مقاله قصد داریم در مورد ویزای E2 و همینطور چگونگی دریافت آن صحبت کنیم.

 اگر می‌خواید به کشور ایالت متحده آمریکا مهاجرت کنید و اقامت موقت و حتی دائم این کشور را کسب کنید راه‌های مختلفی است، ولی اگر توانایی به دست گرفتن سکان هدایت یک شرکت را دارید ولی سرمایه مختصری را در نظر گرفته‌اید، بهترین راه برای شما، دریافت سند اقامت ایالت متحده آمریکا از طریق ویزای E2 است. اعتبار ویزای E2 معمولاً تا 2 سال است، که امکان تمدید آن جود دارد و همچنین قابلیت این را هم دارد که به اقامت دائم کشور آمریکا تبدیل شود. یکی‌ از مزیتهای ویزای E2 این است که نیازی به یک مدرک تحصیلی‌ خاصی‌ ندارد و همچنین شما و خانوادتان می‌توانید بدون محدودیت به داخل وخارج از آمریکا سفر کنید و یا به طور مداوم تا مدتی که ویزایتان اعتبار دارد در این کشور بمانید. یکی دیگر از مزیت‌های ویزای E2 این است که شما هیچگونه محدودیتی برای تمدید این ویزا ندارید و می‌توانید به صورت مداوم پس از اتمام یک دوره، سریعا آن را تمدید کنید. ولی مهم‌ترین و برترین ویژگی ویزای E2، زمان دریافت آن است، به طور معمول پروسه در یافت این ویزا کمتر از 3 ماه طول می‌کشد که این موضوع باعث شده است که ویزای E2 پر طرفدارترین ویزای آمریکایی شناخته شود و سالانه صد‌ها نفر از طریق این ویزا، اقامت کشور آمریکا را دریافت کنند. شرایط و برنامه‌ی ویزای E2 مقدار مشخصی برای سرمایه‌گذاری افراد متقاضی، جهت دریافت ویزای مذکور معین نکرده است ولی بدیهی است هر چه مقدار سرمایه‌گذاری بیشتر باشد درخواست فرد متقاضی با نظر مساعدتری بررسی خواهد شد، ولی به طور معمول حداقل سرمایه شما می‌بایست بین 150 تا 200 هزار دلار باشد. در ویزای‌ E2 شخص سرمایه‌گذار ابتدا باید برای ایجاد کسب و کاری در آمریکا بیزینس پلنی ( برنامه اقتصادی ) داشته باشد و همچنین بخش عمده سرمایه مورد نیاز خود را قبل از شروع کسب و کار تهیه کرده باشد و سند موجودیت آن را همراه با بیزینس پلن خود به کنسولگری‌های آمریکا ارسال کند. حداقل سرمایه‌ای که باید برای دریافت ویزای E2 به کنسولگری ارسال شود، 50 درصد مبلغ کل سرمایه است، این مقدار سرمایه نباید از قبل در حساب‌های بانکی کشور آمریکا وجود داشته باشد و باید کل این مقدار از خارج از کشور ایالت متحده آمریکا تهیه شده باشد. بیزینس پلنی که ارائه خواهید داد باید برنامه بک فعالیت اقتصادی پویا باشد و برنامه شما باید حداقل 3 سال آینده کسب و کارتان را پوشش دهد. برای انتقال پول و دریافت سند موجودیت سرمایه، می‌توانید از خدمات ماناپال در این حوزه استفاده کنید و مبالغ خود را از بانک‌های ایران، بدون دردسر و تغییر آن به حساب‌های ارزی بین‎‌المللی انتقال دهید.

 

Visa E2 Inversionistas

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.