کانادا

مهاجرت به کشور کانادا از جمله مسائلی است که در سال های اخیر مورد استقبال و توجه متقاضیان امر مهاجرت قرار گرفته است. اخذ ویزا کانادا به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود، یکی از این روش‌ها، سرمایه‌گذاری در کانادا است، به طور کل کشور کانادا جزء ثروتمند‌ترین و صنعتی‌ترین کشور‌های جهان است و به همین دلیل هر ساله شرکت‌ها و افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری در این کشور، تلاش می‌کنند. سرمایه‌گذاری در کشور کانادا جزء بهترین، ارزان‌ترین و راحت‌ترین راه‌های مهاجرت به یک کشور مدرن و پیشرفته است.

 کشور کانادا از جمله کشورهای مهاجر پذیر به شمار می‌رود و دولت این کشور برای اینکه بتواند سرمایه‌گذاران بیشتری را به سمت خود بکشاند، امتیازاتی را برای شرکت‌ها و افراد متقاضی سرمایه‌گذاری در کانادا در نظر گرفته است، یکی از این امتیازات سند اقامت و پاسپورت کانادایی است، که افراد متقاضی سرمایه‌گذاری پس از انجام امور مربوطه، می‌توانند از این امتیازات استفاده کنند. سرمایه گذاری در کانادا دارای شرایط منحصر به فردی می‌باشد و اشخاص در صورت داشتن شرایط مناسب می‌توانند از امکانات این ویزای سرمایه گذاری بهره‌مند شوند. همه ساله افراد زیادی به قصد تجارت و مهاجرت به کانادا از روش سرمایه‌گذاری در این کشور استفاده می‌کنند که همین موضوع باعث بوجود آمدن قوانین جدید سرمایه‌گذاری در کانادا شده است.
در حال حاضر متقاضیان برای سرمایه‌گذاری در کانادا، به دو روش می‌توانند اقدام کنند؛ یک؛ سرمایه‌گذاری در استان کبک و دوم؛ سرمایه گذاری در کانادا از طریق فدرال . به طور کلی روش سرمایه گذاری در کانادا از طریق فدرال فعلا بسته شده است و متقاضیان باید از روش سرمایه‌گذاری در کبک برای ویزا اقدام کنند.
 برنامه مهاجرتی استان کبک به سه حالت تقسیم می‌شود؛ سرمایه گذاری ، کار آفرینی و خود اشتغالی . مهاجرت به استان کبک از راه سرمایه گذاری نیازمند حداقل 1600 هزار دلار کانادا دارایی می‌باشد. این سرمایه میتواند شامل سند ملکی، سهام، اوراق، نقدینگی یا دارائی یک شرکت باشد، فرد سرمایه‌گذار می‌بایست حداقل دو سال سابقه مدیریت داشته باشد و همچنین قبل از اقدام به سرمایه‌گذاری باید اجازه فعالیت اقتصادی را از کنسولگری‌های کانادا دریافت کرده باشد، در مرحله بعد افراد سرمایه‌گذار باید مبلغ 800 هزار دلار کانادا به دولت کانادا پرداخت کنند، این مبلغ به مدت 5 سال در یک حساب بانکی دولتی باقی می‌ماند و بعد از پایان دوره 5 ساله،  مبلغ پرداخت شده بازگردانده می‌شود. در روش کار آفرینی در کبک، شما به عنوان فرد اصلی اقدام به سرمایه گذاری می‌کنید و از همان ابتدا شما می‌توانید به عنوان یک شهروند کانادایی در این کشور زندگی کنید و از مازایای آن استفاده کنید، در این روش شما نیازمند پرداخت 220 هزار دلار کانادا هستید، به واسطه این ویزای سرمایه گذاری کانادا کارت اقامت 5 ساله را دریافت خواهید کرد و هر پنج سال یکبار باید با پرداخت هزینه‌ای آن را تمدید کنید. در روش خود اشتغالی هم مانند روش کار آفرینی می‌بایست 220 هزار دلار پرداخت کنید، با این تفاوت که دیگر نیازی به استخدام افراد ندارید.
برای پرداخت هزینه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا، می‌توانید از طریق سرویس‌های ماناپال، مبالغ دلخواه خود را پرداخت کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ماناپال با ما تماس حاصل بفرمایید.

 

CanadianCommercicalRealEstate1

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.