Airbnb

Airbnb یک شرکت خصوصی است و دفتر اصلی آن سانفرانسیسکو قرار دارد، این شرکت در آگوست سال 2008 تأسیس شد. این شرکت در واقع پلی است بین صاحبان خانه‌ها و اتاق‌های خالی و مسافران، در واقع شما با استفاده از Airbnb می‌توانید به صورت آنلاین خانه و یا اتاقی در هرکجای دنیا که بخواهید اجاره کنید و از خدماتی که صاحب خانه برای آن در نظر گرفته استفاده کنید. Airbnb در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین شرکت‌های بین‌المللی بوده است که از سراسر دنیا، از خدماتش استفاده می‌کنند.

 

تا به امروز بیش از 600 مکان در Airbnb ثبت شده است، این مکان‌ها به صورت اتاق و یا خانه است که مردم از سراسر دنیا در این وب سایت ثبت کرده‌اند. سالانه بیش از 3 میلیون نفر از خدمات Airbnb استفاده می‌کنند و مکان اقامت خود را پیش از سفرشان رزرو می‌کنند، مزیت برتری که مکا‌ن‌های Airbnb از هتل دارد، قیمت آن است و معمولا افراد هزینه کمتری بابت این مکان‌ها نسبت به اتاق‌های هتل می‌دهند. 
فعالیت Airbnb ابتدا از آمریکا شروع شد و بعدها به خارج از ایالات متحده رسید. نخستین شعبه Airbnb در خارج از امریکا در شهر بندری هامبورگ آلمان بود که همواره از گردشگران و مخاطبان زیادی برخوردار است.  بعدها شهر‌های لندن و پاریس و مسکو و سائوپائولو و کپنهاک نیز به Airbnb افزوده شد و امروزه 192 شهر را از سراسر دنیا پشتیبانی می‌کند. Airbnb به بسیاری از مسافران کمک کرده است تا اقامت در محل‌های دوست داشتنی، راحت و ارزان را تجربه کنند و البته معمولا با صاحبخانه همراه می‌شوند که این موضوع هم در بسیاری از موقعیت‌ها باعث بوجود آمدن روابط دوستانه بین مسافر و صاحب‌خانه شده است. سالانه میلیون‌ها نفر برای فرار از هتل‌های شلوغ و گران قیمت، از Airbnb استفاده می‌کنند که همین موضوع باعث شده است که Airbnb یکی از محبوب‌ترین وب سایت‌های دنیا شود . Airbnb حدود 6 تا 12 درصد هزینه اجاره‌بها را به عنوان دستمزد خود بر می‌دارد که به نظر منسفانه می‌آید و همین موضوع هم باعث شده است که صد‌ها نفر از سراسر دنیا، خانه و مکان‌های خالیشان را در Airbnb ثبت کنند که در نهایت تنوع زیادی در انتخاب مکان به مشتریان می‌دهد.
شما می‌توانید با استفاده از خدمات ماناپال و با بهره‌گیری از کارت‌ها و حساب‌های ارزی بین‌المللی، مکان اقامت خود را مستقیما و بدون واسطه در Airbnb اجاره کنید. با استفاده از ماناپال دیگر نیازی به مراجعه به صرافی‌ها و بانک‌ها نیست و شما می‌توانید به صورت مستقیم از اعتبارات ریالی خود استفاده کنید و هرچقدر که دوست داشته باشید به حساب‌های خارجی انتقال دهید.

 

812e040f 6f6f 4cae ad67 66c050b57c1f

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.