علی اکسپرس

علی اکسپرس ( AliExpress )، یک وب سایت چینی است که بیش از 40 نوع کتگوری ( دسته بندی ) با انواع محصولات دارد. محصولات وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress )، از برند‌ها و فروشگاه‌های مختلف است، همچنین در این وب سایت؛ محصولات را می‌توان از نظر کیفیت و قیمت بررسی کرد و نظر کارشناسان و مردم را درباره آن خواند. وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress ) محصولات خود را به تمام دنیا ارسال می‌کند و افراد از سراسر دنیا، با استفاده از کارت‌های ارزی خود می‌توانند به راحتی و بدون دردسر محصول مورد نظر خود خریداری کنند و درب منزل یا محل کار خود آن را تحویل بگیرند.

بر اساس آخرین آمار‌ها وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress ) بیش از 10 میلیون نوع کالا دارد که به بیش از 200 کشور ارسال می‌شود اما در واقع ویژگی که این وب سایت را نسبت به بقیه فروشگاه‌های آنلاین متمایز می‌کند، ارسال رایگان محصولات است،  در وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress ) بیش از 80 درصد محصولات ارسال رایگان دارند و این موضوع برای خریداران بسیار مورد اهمیت است زیرا در برخی موارد هزینه حمل و نقل کالا بسیار زیاد می‌شود به طوری که دیگر خرید آنلاین به صرفه به حساب نمی‌آید.  البته آن دسته از محصولاتی هم که هزینه حمل و نقل آن‌ها رایگان نیست، دارای هزینه ارسال بسیار کم هستند و همین موضوع باعث شده است که وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress )، به محبوب‌ترین وب سایت فروشگاهی دنیا در سال 2016 تبدیل شود و جای وب سایت‌هایی مانند Ebay و Amazon را پر کند. 
روند خرید از وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress ) نیز بسیار راحت و ساده طراحی شده است، شما می‌توانید در ابتدای ورود انتخاب کنید که محصولات بر اساس چه الگویی برای شما نشان داده شوند، به طور مثال می‌توانید گزینه Best Selling را انتخاب کنید تا پر فروش‌ترین محصولات را مشاهده کنید و یا Free shipping را انتخاب کنید تا محصولاتی که ارسال رایگان دارند برای شما به نمایش گذاشته شود، پس از به نمایش گذاشتن محصولات، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صفحه خرید بروید، سپس با استفاده از کارت‌های ارزی بین‌المللی که در اختیار دارید می‌توانید خرید خود را کامل کنید، سپس آدرس خود را در محل نشان شده، بنویسید تا محصول شما برایتان ارسال شود. برای برخورداری از کارت‌های ارزی بین‌المللی و استفاده ار خدمات این کارت‌ها، می‌توانید به ماناپال مراجعه کنید تا به راحتی و با استفاده از اعتبارات ریالی خود، از سرویس‌های حساب‌ها و کارت‌های ارزی بین‌المللی استفاده کنید و مستقیما و بدون واسته از وب سایت علی اکسپرس ( AliExpress ) خرید کنید.

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.